Simon Cowell - Sara James

i

Autor: Rex Features/East News, JACEK DOMINSKI/REPORTER

Simon Cowell o kontrakcie z Sarą James. Czy Polka nawiąże międzynarodową współpracę?

2022-09-22 10:00

Simon Cowell zdradził, czy podpisze z Sarą James międzynarodowy kontrakt. Czy młoda wokalistka zdecyduje się na światowa karierę? Simon Cowell zdradził, co myśli o wokalistce i jaką wróży jej przyszłość!

Simon Cowell będzie współpracować z Sarą James? Simon Cowell to prawdziwy łowca talentów. To właśnie on odkrył Kelly Clarkson, Susan Boyle i stworzył One Direction. Brytyjczyk potrafi odnaleźć prawdziwe diamenty sceny muzycznej, które następnie bierze pod swoje skrzydła i robi wszystko, by wokaliści odnieśli jak największy sukces. Czy podobnie będzie w przypadku młodej, polskiej wokalistki? Simon Cowell zachwycił się Sarą James już od pierwszych dźwięków. Podczas castingów America's Got Talent Sara James otrzymała Złoty Przycisk i dzięki 63-letniemu łowcy talentów przeszła od razu do półfinałów. Nie ukrywał tego, że w zdumienie wprawiał go każdy występ młodej wokalistki. Wielu zastanawia się, czy Simon Cowell szykuje dla Sary James kontrakt i międzynarodową karierę.

Roksana Węgiel oceniła występ Sary James. Sama miała szansę na międzynarodowy kontrakt!

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Simon Cowell - Sara James

Simon Cowell szybko poznał się na niesamowitym talencie Sary James. Podobnie było z publicznością za oceanem, która pokochała młodą wokalistkę. Wielu zastanawiało się, czy Simon Cowell podpisze kontrakt z Sarą James. Brytyjczyk, w 2002 roku, założył wytwórnię Syco, z siedzibą w Londynie. To właśnie z nią współpracują gwiazdy i talenty, które odkrył. Okazuje się jednak, że Simon Cowell oddał firmę w ręce innych osób i sprzedał swoje udziały. Przyznał jednak, że Sara jest tak utalentowaną artystką, że międzynarodowy kontrakt i światowa kariera są jej pisane.

Sara James - rodzice, wiek, AGT, ojciec, koncerty, chłopak, obywatelstwo, zarobki

Chyba najważniejsze jest to, czego ona się teraz uczy. Czyli jaką artystką chce być. Jest przecież teraz wielu ludzi, którzy tworzą muzykę. Sara jest niesamowicie skoncentrowana, super utalentowana i naprawdę lubiana. Posiada ogromny talent i nie podda się. Tak czuję.

Sonda
Czy Sara James ma szansę na międzynarodową karierę?