Simon Cowell o kontrakcie z Sarą James. Czy Polka nawiąże międzynarodową współpracę?

2022-09-22 10:00
Simon Cowell - Sara James
Autor: Rex Features/East News, JACEK DOMINSKI/REPORTER

Simon Cowell zdradził, czy podpisze z Sarą James międzynarodowy kontrakt. Czy młoda wokalistka zdecyduje się na światowa karierę? Simon Cowell zdradził, co myśli o wokalistce i jaką wróży jej przyszłość!

Simon Cowell będzie współpracować z Sarą James? Simon Cowell to prawdziwy łowca talentów. To właśnie on odkrył Kelly Clarkson, Susan Boyle i stworzył One Direction. Brytyjczyk potrafi odnaleźć prawdziwe diamenty sceny muzycznej, które następnie bierze pod swoje skrzydła i robi wszystko, by wokaliści odnieśli jak największy sukces. Czy podobnie będzie w przypadku młodej, polskiej wokalistki? Simon Cowell zachwycił się Sarą James już od pierwszych dźwięków. Podczas castingów America's Got Talent Sara James otrzymała Złoty Przycisk i dzięki 63-letniemu łowcy talentów przeszła od razu do półfinałów. Nie ukrywał tego, że w zdumienie wprawiał go każdy występ młodej wokalistki. Wielu zastanawia się, czy Simon Cowell szykuje dla Sary James kontrakt i międzynarodową karierę.

Roksana Węgiel oceniła występ Sary James. Sama miała szansę na międzynarodowy kontrakt!

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Simon Cowell - Sara James

Simon Cowell szybko poznał się na niesamowitym talencie Sary James. Podobnie było z publicznością za oceanem, która pokochała młodą wokalistkę. Wielu zastanawiało się, czy Simon Cowell podpisze kontrakt z Sarą James. Brytyjczyk, w 2002 roku, założył wytwórnię Syco, z siedzibą w Londynie. To właśnie z nią współpracują gwiazdy i talenty, które odkrył. Okazuje się jednak, że Simon Cowell oddał firmę w ręce innych osób i sprzedał swoje udziały. Przyznał jednak, że Sara jest tak utalentowaną artystką, że międzynarodowy kontrakt i światowa kariera są jej pisane.

Sara James - rodzice, wiek, AGT, ojciec, koncerty, chłopak, obywatelstwo, zarobki

Chyba najważniejsze jest to, czego ona się teraz uczy. Czyli jaką artystką chce być. Jest przecież teraz wielu ludzi, którzy tworzą muzykę. Sara jest niesamowicie skoncentrowana, super utalentowana i naprawdę lubiana. Posiada ogromny talent i nie podda się. Tak czuję.

Sonda
Czy Sara James ma szansę na międzynarodową karierę?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze