Roksana Węgiel oceniła występ Sary James. Sama miała szansę na międzynarodowy kontrakt!

2022-08-23 13:21
Sara James i Roksana Węgiel
Autor: AKPA

Sara James najpierw rzuciła na kolana Europę, a teraz Amerykę. Wokalistka nagrodzona złotym przyciskiem w amerykańskim Mam talent przygotowuje się do występu w półfinale. Jak jej szanse ocenia Roksana Węgiel? Tylko u nas wokalistka zdradziła, że i ona miała szansę na międzynarodowy kontrakt.

Roksana Węgiel i Sara James mają ze sobą wiele wspólnego. Obie zaczynały kariery w The Voice Kids, reprezentowały nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci oraz są idolkami młodego pokolenia. Dziewczyny nie ukrywają też, że mocno sobie kibicują, czego dają dowód w mediach społecznościowych. Przed Sarą, która niedawno świętowała 14. urodziny, kolejne wielkie wyzwanie. W nocy z 23 na 24 sierpnia artystka zaprezentuje się w półfinale programu America's Got Talent, gdzie otrzymała złoty przycisk od samego Simona Cowella. Roxie oceniła jej szanse.

Sara James w America's Got Talent - data półfinału. Wiemy, kiedy wystąpi Polka!

Roksana Węgiel o występie Sary James w AGT

Roksana Węgiel o Sarze James

Roxie bacznie przygląda się sukcesom nieco młodszej koleżanki. Wokalistka widziała oczywiście jej występ na castingu do amerykańskiego Mam talent i tylko u nas zdradziła, co o nim sądzi.

Bardzo mi się podobał [jej występ]! Pięknie zaśpiewała Lovely. Nie ukrywam, że uwielbiam ten numer i trzymam za nią kciuki w tym programie. Super, że nasza Sara tak zaistniała za granicą - przyznała.

Gwiazda zdradziła nam też, że gdy współpracowała z poprzednią wytwórnią, był plan, by podpisała kontrakt z niemieckim labelem. Ostatecznie jednak z niego zrezygnowano.

Sonda
Myślisz, że Sara James zrobi światową karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze