Sara James - rodzice, wiek, AGT, ojciec, koncerty, chłopak, obywatelstwo, zarobki

2022-10-04 11:46
Sara James - rodzice, wiek, AGT, ojciec, koncerty, chłopak, obywatelstwo, zarobki
Autor: Dagmara Szewczuk @dagsoon Sara James - rodzice, wiek, AGT, ojciec, koncerty, chłopak, obywatelstwo, zarobki

Kim jest Sara James? Młoda wokalistka zachwyca cały świat i niewątpliwie jest scenicznym, niemalże oszlifowanym diamentem! Sara James nieustannie wspina się po szczeblach kariery udowodniając przy tym, że nie ma rzeczy niemożliwych. Co trzeba wiedzieć o młodej gwieździe z Polski? Jakich informacji na jej temat poszukują internauci? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Sara James - rodzice
  2. Sara James - ojciec
  3. Sara James - rodzeństwo
  4. Sara James - wiek
  5. Sara James - AGT
  6. Sara James - koncerty
  7. Sara James - chłopak
  8. Sara James - obywatelstwo
  9. Sara James - zarobki

Sara James - rodzice, wiek, AGT, ojciec, koncerty, chłopak, obywatelstwo, zarobki, czyli słowa, które pojawiają się obok nazwiska artystki w wyszukiwarce. Kim jest Sara James? Jej talent poznał już cały świat, a wszystko za sprawą występów w takich muzycznych programach typu talent-show, jak The Voice Kids, Eurowizja Junior czy amerykańska odsłona Mam Talent. Polska wokalistka właśnie w tym ostatnim programie zrobiła wielką furorę otrzymując złoty przycisk od samego Simona Cowella, który odkrył One Direction, Little Mix czy Fifth Harmony. Internauci chcą wiedzieć o Sarze James dużo więcej, dlatego pojawiają się zapytania o rodziców, a nawet o to, ile zarabia. Akurat w przypadku młodej wokalistki powinna być to ogromna kwota, ponieważ ma ona wielki, niespotykany do tej pory talent wokalny.

Sara James - rodzice

Rodzice Sary James od zawsze robią wszystko, by ich córka spełniała marzenia o śpiewaniu i podbijaniu sceny muzycznej. Już od szóstego roku życia brała udział w wokalnych konkursach. Odnosiła pierwsze w swojej karierze sukcesy. Sara James jest córką Arlety Dancewicz i Johna Jamesa.

Sara James - ojciec

Ojciec Sary James to wokalista tworzący duet Loui & James. John ma na koncie udział w talent-show Bitwa na Głosy, gdzie był członkiem chór Mezo. W przeszłości o Sarze mówił, że ma ona dwa domy, w Ośnie i Poznaniu. Pisał nam, że sukces w The Voice Kids to zasługa jej ciężkiej pracy, ale również jego wsparcia, a w szczególności pomocy matki, Arlety. Wsparcie dla Sary to cały nasz rodzinny wysiłek, wspominał. Pochwalił również nauczycieli oraz trenerów śpiewu.

John Egwu-James - kim jest tata Sary Egwu-James? [WIEK, RODZINA, PIOSENKI]

Sara James - rodzeństwo

Rodzeństwo Sary James również interesuje internautów. Sara James ma troje rodzeństwa: Michelle Jamesa, Johna Jamesa Juniora oraz Jakuba Dancewicza.

Sara James - wiek

Ile lat ma Sara James? Nasz diament sceniczny urodził się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach. Obecnie z matką mieszka w Ośnie.

Sara James zachęca do słuchania piosenki Taka sama

Sara James - AGT

Sara James za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o swoim udziale w castingu do amerykańskiej edycji popularnego show Got Talent. Choć do tej pory rezultat jej występu pozostawał tajemnicą, to teraz wiadomo już, że młodziutka Polka była najjaśniejszym punktem najnowszego odcinka programu, otrzymując słynny złoty przycisk od samego Simona Cowella! Jeden z najsurowszych jurorów był pod ogromnym wrażeniem talentu młodej wokalistki i to dzięki jego decyzji Sara zakwalifikowała się z miejsca do półfinału, w którym wystąpiła na żywo przed amerykańską publicznością. Półfinałowy występ miał miejsce w nocy, z 23 na 24 sierpnia 2022. Sara James nie dała szans konkurencji i awansowała do finału.

Sara James - koncerty

Gdzie i kiedy wystąpi Sara James? Daty i miasta jej występów nie są znane, ponieważ kończy się sezon letni, a sama artystka przebywa w Stanach Zjednoczonych. Gdy tylko pojawią się pierwsze terminy na pewno damy Wam znać!

Sara James - chłopak

Czy Sara James ma chłopaka? Internauci poszukują odpowiedzi na te pytanie. Choć jest to prywatna sprawa artystki, to zdradzić możemy, że jej serce nie jest zajęte. 14-latka ma jeszcze czas na miłość i prawidłowo na razie skupia się na muzyce oraz nauce.

Sara James - obywatelstwo

Pytanie o obywatelstwo Sary James również zaskakuje, jeśli chodzi o najpopularniejsze frazy. Internauci przez zagraniczne nazwisko mogą nie wiedzieć, że Sara James jest Polką. Tak jak mama. Jej ojciec natomiast jest Nigeryjczykiem.

Sara James - zarobki

Zarobki Sary James to także prywatna sprawa artystki i jej rodziców. Do 18. roku życia to zapewne oni decydują o wydatkach swojej córki. Młoda gwiazda ma podpisany kontrakt z Universal Music Poland, więc może liczyć na pieniądze, które wpływają na jej konto. Wydała do tej pory single: Taka sama, My Wave, a także megahit Somebody, z którym prawie wygrała Eurowizję Junior. Jeśli wygra amerykańską odsłonę Mam Talent, to otrzyma 1 milion dolarów, który będzie wypłacany jej w ratach przez 20 lat.

Sonda
Myślisz, że Sara James zrobi światową karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze