Shawn Mendes w dzieciństwie. Zobaczcie, jak zmieniał się w gwiazdora

2018-05-30 13:01
Shawn Mendes w dzieciństwie. Zobaczcie, jak zmieniał się w gwiazdora
Autor: fot./screen/youtube.com/Shawn Mendes Shawn Mendes

Jesteście ciekawi, jak Shawn Mendes wyglądał w dzieciństwie? Na ESKA.pl zobaczycie, jak zmieniał się twórca hitu There's Nothing Holdin' Me Back.

Shawn Mendes to obecnie jeden z najpopularniejszych piosenkarzy młodego pokolenia. Wielka kariera Kanadyjczyka zaczęła się w 2015 roku, kiedy wydał swoją debiutancką płytę Handwritten. Shawn miał wtedy 16 lat, ale w internecie można znaleźć nagrania z jeszcze wcześniejszych okresów oraz zdjęcia z dzieciństwa piosenkarza. Zobaczcie, jak Shawn Mendes z dziecka zmienił się w twórcę przeboju There's Nothing Holdin' Me Back.

Shawn Medes w dzieciństwie

Shawn Mendes urodził się 8 sierpnia 1998. Jego zdjęcie z okresu niemowlęctwa nie zdradza jeszcze, że w przyszłości będzie muzykiem :)

Shawn Mendes dzieciństwo spędził w Toronto wraz ze swoją młodszą siostrą Aaliyah. Tutaj na wspólnych fotkach:

Shawn szybko zmienił się z uroczego chłopca w przystojnego nastolatka.

Jako nastolatek Shawn Mendes odkrył w sobie talent muzyczny. W sieci zaczął zamieszczać swoje covery Adele, Eda Sheerana, Christiny Aguilery i innych gwiazd.

Shawn Mendes na żywo - 5 najlepszych występów przed koncertem w Polsce

Autor: brak danych

Shawn Mendes to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. Wszystko dzięki talentowi, jaki posiada ten zaledwie 19-letni artysta.

Covery Shawna zostały dostrzeżone przez łowcę talentów Andrew Gertlera, co zaowocowało podpisaniem kontraktu płytowego. Od tego momentu młody wokalista stał się gwiazdą. Na koncie ma trzy albumy. Z najnowszego, zatytułowanego po prostu Shawn Mendes, pochodzi hit In My Blood.

Najnowsze