Shawn Mendes jakiego nie znacie! Udało mu się zaskoczyć fanów! [VIDEO]

2018-10-12 11:22
Shawn Mendes jakiego nie znacie! Udało mu się zaskoczyć fanów! [VIDEO]
Autor: CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Shawn Mendes jest na rynku muzycznym od wielu lat, a mimo to potrafi zaskoczyć swoich fanów! Co tym razem zrobił kanadyjski wokalista?

Shawn Mendes szykuje się do światowej trasy koncertowej, w czasie której będzie promował hity z trzeciej studyjnej płyty. Kanadyjczyk jest bardzo uniwersalnym artystą i doskonale czuje się w każdym gatunku muzycznym. Na co dzień tworzy muzykę popową, ale potrafi zaśpiewać do klubowego bitu, country, ale jak się również rocka. Co prawda zrobił to w mało rockowej aranżacji, to jednak utwór mocno zapisał się na kartach tego właśnie gatunku. 

Shawn Mendes - piosenka Queen

12 października 2018 fani zostali zaskoczeni przez Shawna Mendesa nowym singlem! Artysta stworzył własną wersję hitu z 1981 roku. Mowa o Under Pressure, pod którym podpisuje się Queen! Utwór został nagrany na potrzeby filmu biograficznego o Queen. Shawn Mendes i Geiger w ten sposób składają hołd zmarłemu współzałożycielowi zespołu, Freddiemu Mercuremu. Pieniądze ze sprzedaży piosenki zostaną przekazane Mercury Phoenix Trust, które zajmuje się walką z HIV/AIDS. 

Bohemian Rhapsody - są pierwsze recenzje filmu o Queen. Czy warto go obejrzeć?

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="pl"><p lang="en" dir="ltr">Did this cover of <a href="https://twitter.com/QueenWillRock?ref_src=twsrc%5Etfw">@QueenWillRock</a> “Under Pressure” for the Bohemian Rhapsody film with <a href="https://twitter.com/Teddygeiger?ref_src=twsrc%5Etfw">@teddygeiger</a>, to honor Freddie, and for a cause really close to our hearts, to benefit the Mercury Phoenix Trust in the fight against HIV / AIDS. Hope you love it x <a href="https://t.co/jczFNYkuFW">https://t.co/jczFNYkuFW</a> <a href="https://t.co/mLiInBXGNO">pic.twitter.com/mLiInBXGNO</a></p>&mdash; Shawn Mendes (@ShawnMendes) <a href="https://twitter.com/ShawnMendes/status/1050527244811030528?ref_src=twsrc%5Etfw">11 października 2018</a></blockquote>
<script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
Najnowsze