Tymek i MIYO łączą siły! Piosenka Będzie Lepiej TYLKO NA ESKA.pl! [PRZEDPREMIEROWO]

2019-08-07 12:53 RW
Tymek i MIYO łączą siły! Piosenka Będzie Lepiej TYLKO NA ESKA.pl! [PRZEDPREMIEROWO]
Autor: Radio ESKA Tymek i MIYO - piosenka Będzie Lepiej

MIYO i Tymek powracają na muzyczne salony z zupełnie nową, letnią i pozytywną propozycją! Gwiazdy polskiej sceny przekonują: BĘDZIE LEPIEJ! Tak właśnie nazywa się wspólny singiel gwiazd polskiej sceny. Jak brzmi utwór? Co dzieje się w teledysku? Przedpremierowo fragment piosenki, która ma szansę stać się HITEM - TYLKO na ESKA.pl!

MIYO i Tymek - piosenka Będzie lepiej, to jeden z największych hitów nadchodzących miesięcy? Zdecydowanie to czołówka, jeśli chodzi o najbardziej pozytywne kawałki tego lata. Duet producencki MIYO i Tymek postawił na to, by kawałek wirusowo zarażał radością i poprawiał humor. Uśmiech i ignorancja problemów, tym na co dzień powinniśmy się kierować. Oczywiście w tym wszystkim ważna jest... miłość! Przekonajcie się o sami odpalając przedpremierowo fragment z teledyskiem, tylko na ESKA.pl! 

MIYO i Tymek - piosenka Będzie lepiej

MIYO i Tymek to gwiazdy, których wcześniejsze hity wiele razy znajdowały się na TOPie. Duet producencki MIYO ma na koncie megahity, nagrane z czołowymi gwiazdami: W ciemno z Bezczelem, Cały świat z Youg Igim czy chociażby Zrób ten krok z Grizzlee. Odpowiadają za produkcję ostatniego utworu Honoraty Skarbek - IYO oraz wielu hitów Smolastego: Uzależniony, Do końca, Fake Love, Tusz, Raj, Antidotum. 

Tymek to zdecydowanie jedno z największych objawień ostatniego roku. 25-letni raper doskonale jest znany słuchaczom Radia ESKA z hitów: Poza kontrolą, 80s oraz megahitu Język ciała. MIYO postanowili zaprosić do współpracy Tymka i wrócić na muzyczne salony z jeszcze mocniejszym uderzeniem. Będzie lepiej, to piosenka, która ma szansę zdobyć serca polskich słuchaczy. 

Piosenka Będzie lepiej od pierwszych sekund obudzi w was skojarzenia z latem, wakacjami, słońcem i... miłością! Za sprawą tego numeru nadchodząca wielkimi krokami jesień nie będzie tak straszna ;) 

MIYO i Tymek - piosenka Będzie lepiej premierowo w poniedziałek, 12 sierpnia. Wkrótce poznacie cały tekst utworu, a na razie podrzucamy 20-sekundowy fragment z teledyskiem!

(materiał chroniony prawem autorskim / kopiowanie zabronione)

Najnowsze