Seniorzy z domu opieki odtwarzają słynne okładki. Niecodzienny widok mocno wzrusza!

2020-07-15 15:10 Ewelina Kulasza
Seniorzy z domu opieki odtwarzają słynne okładki. Niecodzienny widok mocno wzrusza!
Autor: materiał prasowy: Sony/Universal/Warner Seniorzy z domu opieki odtwarzają słynne okładki. Niecodzienny widok mocno wzrusza!

Internet to nie tylko źródło wiedzy, ale również niesamowite miejsce, w którym możemy znaleźć sporą dawkę rozrywki. Tym razem widok nie tylko wzrusza, ale również zachwyca! Mieszkańcy i opiekunowie Domu Opieki Społecznej w Wielkiej Brytanii odtworzyli klasyczne okładki albumów kilku muzycznych gwiazd. Koniecznie musicie je zobaczyć - rozczulenie gwarantowane!

Seniorzy z domu opieki odtwarzają słynne okładki - ten niecodzienny widok z pewnością mocno was zachwyci i wzruszy! Internet to miejsce, w którym możemy znaleźć dosłownie wszystko, dlatego pojawiające się nowości mogą nie tyle co szokować, ale również mocno wzruszać. Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia albumów popularnych gwiazd, takich jak Adele, Taylor Swift, zespołu Queen czy też Michaela Jacksona. Co ciekawe okładki popularnych krążków zostały przerobione przez seniorów z Domu Opieki Społecznej, mieszczącym się w Wielkiej Brytanii. Co ciekawe, dom został zamknięty dla odwiedzających kilka miesięcy temu bo 12 marca z uwagi na pandemię koronawirusa. Przez ten czas opiekunowie jak zawsze spędzają kreatywnie każdy dzień ze swoimi podopiecznymi i robią wszystko by im się nie nudziło. Na genialny pomysł przerobienia przez seniorów okładek płyt wpadł Robert Speker, gdyż stwierdził że mieszkańcy pokochali dzieła wyżej wymienionych artystów.

Krążek Taylor Swift 1989 to piąty dorobek amerykańskiej artystki. Światło dzienne ujrzał w 2014 roku i od razu debiutował na pierwszym miejscu w zestawieniu listy Billboard 200. Ponadto artystka otrzymała aż osiem nominacji za swój piąty album 1989 do nagrody Grammy w 2016 roku. Jesteście ciekawi jak seniorzy z Domu Opieki Społecznej odtworzyli okładkę płyty wielkiej, amerykańskiej gwiazdy muzyki pop? Widok na pewno was zachwyci! 

Okładki znanych albumów w wersji seniorów

Seniorzy z Domu Opieki Społecznej bardzo się postarali. Nie tylko odtworzyli zdjęcie z okładki albumu Taylor Swift, ale także Michaela Jacksona czy też Adele. Krążki po ich fenomenalnej przeróbce wyglądają niemal identycznie, jak oryginały. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentują się fotograficzne oprawy popularnych płyt w wykonaniu seniorów z domu opieki Sydmar Lodge Care w Edgware.

Shawn Mendes kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze