Polscy wokaliści kiedyś i dziś! Zobacz, jak wyglądali w dzieciństwie [ZDJĘCIA]

2020-07-15 12:18 Patrycja Obarowska
Roxie Węgiel
Autor: East News: Artur Zawadzki/REPORTER / Screen z profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/roxie_wegiel/?hl=en

Roxie Węgiel, Jeremi Sikorski i inni za czasów swojego dzieciństwa! Zobaczcie zdjęcia polskich wokalistów wykonane wiele lat temu. Jak wyglądali, jako dzieci, a jak wyglądają teraz? Czy jesteście w stanie rozpoznać ich na tych zdjęciach? Polscy artyści teraz i dziś!

Roxie Węgiel, Dawid Kwiatkowski i inni za czasów wczesnego dzieciństwa? Jesteś ciekawy, jak wtedy wyglądali polscy artyści? Zostań z nami do końca! Dzieciństwo to przepiękny czas i setki wspomnień, do których lubi wracać większość z nas. Beztroski czas, w którym największym problemem było to czy zabawki w piaskownicy będą leżały na swoim miejscu odchodzi nieubłaganie szybko, ale na całe szczęście pozostawia po sobie wspomnienia! Już na ESKA.pl przeszukaliśmy najskrytsze zakamarki internetu, aby znaleźć w nich zdjęcia z dzieciństwa polskich wokalistów, których nazwiska na dzień dzisiejszy zna niemalże każdy z nas. Sprawa okazała się arcytrudna! Bardzo wielu polskich artystów nie pokazuje swoich zdjęć za czasów bycia dzieckiem, jednak kilka udało z nich udało się wytropić. Jeśli jesteście ciekawi, o jakich polskich wokalistach mowa i jak kiedyś wyglądali, a jak wyglądają teraz, to zostańcie z nami do samego końca! Popatrzcie na poniższe zdjęcia i spróbujcie ich rozpoznać.

Roxie Węgiel - kiedyś

Roxie Węgiel - dziś 

Dawid Kwiatkowski - kiedyś 

Dawid Kwiatkowski - dziś 

View this post on Instagram
pewniejszym krokiem niż wtedy 🕺🏻 A post shared by DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky) on

Julia Wieniawa - kiedyś 

Julia Wieniawa - dziś 

View this post on Instagram
💐🌈💗 fot. @fotokibit A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa) on

Jeremi Sikorski - kiedyś 

Jeremi Sikorski - dziś 

View this post on Instagram
Kierunek wakacje.. może pojedziemy gdzieś razem? 🌞 A post shared by JEREMI (@jeremisikorski) on
Najnowsze