Selena Gomez szykuje nowości. W takiej wersji jej nie poznacie!

2020-09-24 12:01 Ewelina Kulasza
Selena Gomez
Autor: Materiał Prasowy/Universal Music Polska Selena Gomez

Kiedy tylko pojawia się coś nowego w branży muzycznej od Seleny Gomez, jej fani od razu skaczą i piszczą z zachwytu. Tym razem jest podobnie, bo zagraniczna gwiazda szykuje nowości! Jednak to co planuje wydać Selena, może was zaskoczyć. W takiej wersji jej nie poznacie!

Selena Gomez szykuje nowości. Fani amerykańskiej gwiazdy będą znowu w siódmym niebie, bo ta informacja jest niezwykle imponująca! Selena rozpieszcza swoich wielbicieli i długo nie pozwala czekać im na muzyczne nowości. Co ciekawe, te kiedy tylko pojawiają się w sieci, od razu stają się wielkimi hitami, dosłownie na całym świecie. Nowe kawałki Seleny Gomez to zdecydowanie jeden z najlepszych momentów w 2020 roku dla jej wszystkich fanów. Imponująca piosenka Boyfriend, która zrobiła furorę nie tylko melodią i słowami, ale również teledyskiem. Potem światło dzienne ujrzała jej współpraca z dziewczynami z grupy BLACKPINK i słodki numer Ice Cream, a teraz wieść o nowej płycie. Czego chcieć więcej!

Selena Gomez nie próżnuje. W 2020 roku wydała długo wyczekiwany krążek Rare i już zdradziła, że szykuje się na następny! Co ciekawe, album ma być zaskoczeniem i takiego klimatu nikt się nie spodziewa! Po jakie brzmienia sięgnie Selena? Szok!

Hotplota.pl: Córka Beyonce małym naukowcem i zarobki Seleny Gomez

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowości muzyczne 2020 - Selena Gomez

Selena Gomez planuje wydać nowy album! Ta informacja ucieszy niejednego jej fana. Wokalistka w jednym z wywiadów dla Grammy Museum ujawniła, że ma ochotę stworzyć mroczną płytę, dzięki której mogłaby w końcu wyjść ze strefy swojego komfortu. Nowy krążek byłby przepełniony mroczniejszymi piosenkami, które napisane byłyby w oparciu o emocje artystki. Selena Gomez dodała również, że w przyszłości chciałaby ponownie stworzyć coś z bratem Billie Eilish - Finneasem. Przypomnijmy, że artyści współpracowali ze sobą przy numerze Lose You To Love Me. Wyobrażacie sobie Selenę w mroczniejszej wersji? Być może za jakiś czas dowiemy się, jak jej to wyszło! 

Najnowsze