Te gwiazdy straciły wszystko, przez bycie sławnymi!

50 Cent, Michael Jackson
Autor: ASSOCIATED PRESS/East News / ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Sława, pieniądze i autografy! Właśnie o takiej karierze marzy większość osób, jednak mało kto zdaje sobie sprawę z konsekwencji, jakie ciągną się za byciem popularnym! Nie wierzysz? Te gwiazdy straciły wszystko, ponieważ woda sodowa uderzyła im do głowy! Więcej o tym na ESKA.pl!

Mają dosłownie wszystko i nagle z dnia na dzień to tracą! Gwiazdy, które osiągnęły zawrotną karierę i wygodne życie stracili to w mgnieniu oka, ponieważ woda sodowa uderzyła im do głowy. Wiadomo nie od dziś, że sława, pieniądze i autografy mogą zawrócić w głowie. Kto by pomyślał, że pieniądze i nieustanne bycie w świetle reflektorów sprawi, że znowu cofniemy się do początków naszej kariery lub na długo przed nią. Dokładnie taki smak ma sława, która została źle pokierowana, lub zwyczajnie rozpoczęła się w nieodpowiednim momencie, w którym mentalnie nie byliśmy jeszcze na nią gotowi. Niekończące się pieniądze to przede wszystkim niekończące się możliwości, jednak wad jest równie dużo, jak i zalet. Źle pokierowana kariera często równa się ze złymi decyzjami, które gwiazdy podejmują kompletnie bezmyślnie.

Te gwiazdy straciły wszystko przez sławę! 

Sława, pieniądze i autografy! Z pozoru to wszystko brzmi, jak życie z bajki, jednak nie dla każdego sława była dobrą życiową zmianą, wręcz przeciwnie. Wiele gwiazd przez presję i bycie sławnym nie wiedziało, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a tym samym staczali się na dno. O kim mowa? Zobaczcie sami! 

Viki Gabor: Spotykam się hejtem i rasizmem [Gwiazdy bez Maski]
Najnowsze