Sean Paul

i

Autor: screen YouTube/Atlantic Records

Sean Paul na płycie polskiego DJ-a. Wielki sukces Polaka

2019-04-01 12:55

Sean Paul to jamajski wokalista, który od 1994 roku jest aktywny na muzycznym rynku. Tworzy muzykę dancehall z mieszanką reggae. Ma na koncie kawałki z Dua Lipą, Davidem Guettą, J Balvinem czy też z Alexis Jordan. Okazuje się, że teraz połączy swoje siły z polskim producentem i DJ-em. Na czyjej płycie usłyszymy niezwykłego, jamajskiego muzyka? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Sean Paul na płycie polskiego DJa. Wielki sukces Polaka. Sean Paul to muzyk, który współpracował z największymi gwiazdami muzyki. Na pewno kojarzycie jego hity: Got 2 Luv U, She Doesn't Mind, No Lie czy też Tip Pon It. Czy numer, który nagra z polskim producentem, okaże się równie dużym hitem? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl, z kim współpracuje Sean Paul.

Przeczytaj także: Taco Hemingway rapuje po angielsku - NOWA PIOSENKA hitem jak Fiji?

Zobacz: Jax Jones i Martin Solveig w projekcie Europa. All Day And Night brzmi, jak HIT wiosny 2019!

Sonda
Podoba Ci się piosenka All Day & Night?

Sean Paul na płycie polskiego DJ-a

Pochodzący z Kielc Dj i producent - RasOne, pochwalił się ostatnio, że na jego nadchodzącej płycie pojawi się Sean Paul. Na mixtapie znajdą się aż dwa specjalne utwory w wykonaniu artysty z Jamajki. Poniżej znajdziecie szczegóły współpracy.

Acapelle nagrane przez Seana Paula są dostępne na soundcloudzie artysty. Poza Seanem, na mixtapie usłyszymy między innymi Nailah Blackman, Marvin Moore Product, Darrio, Masta Ace oraz Ky-Mani Marley.