Saszan oczarowała internautów! Nowy kawałek First Internet QUEEN już w sieci

2020-06-26 11:09 Ewelina Kulasza
Saszan
Autor: WBF Saszan

Takie informacje zawsze cieszą fanów wielu gwiazd. Tym razem miłą wiadomość otrzymali wielbiciele młodej artystki Saszan. Piosenkarka wydała nowy kawałek First Internet QUEEN, który niedawno pojawił się w sieci. Koniecznie musicie go posłuchać! Klip zobaczycie w poniższym artykule na ESKA.pl.

Roksana Pindor, która w show-biznesie przybrała sobie artystyczny pseudonim Saszan, to idolka wielu polskich nastolatek. Nie tylko śpiewa, ale dodatkowo jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. 25 czerwca na player.pl pojawiła się premiera nowego reality-show Fame czy Shame, w którym to właśnie Saszan została prowadzącą. Widzowie u jej boku zobaczą również popularnego youtubera - Danny Ferreri. Młoda artystka ma także swój kanał na platformie YouTube, który śledzi ponad 87 tys. osób. Internauci mogą znaleźć tam piosenki artystki i klipy, które cieszą się ogromną popularnością. Świadczą o tym oczywiście wyświetlenia. Najwięcej odsłon zgromadził teledysk do kawałka Nie chcę Ciebie mniej - dokładnie 3,6 mln odtworzeń.

Mimo pandemii koronawirusa, Saszan nie zwolniła tempa w swojej muzycznej karierze ani na chwilę. W kwietniu tego roku miała miejsce premiera jej singla Fala. W maju natomiast, na YouTube artystka opublikowała swoją 16-wersową nawijkę do wyzwania #hot16challenge2.

Nowości muzyczne - Saszan

W piątek 26 czerwca 2020 roku odbyła się premiera nowej piosenki Saszan pt. First Internet QEEN. Numer pojawił się już w nocy we wszystkich serwisach streamingowych, a o godzinie 11:00 zadebiutował na platformie YouTube. Co ciekawe, nowy kawałek to kontynuacja nawijki Saszan, która została nagrana w ramach akcji Hot 16 Challenge 2. Po pozytywnym odbiorze singla, artystka zdecydowała się stworzyć całą piosenkę. First Internet QUEEN to eksperymentalne połączenie trapu z popem.

Poniżej możecie posłuchać nowego kawałka młodej artystki, który został niesamowicie odebrany przez jej wielbicieli, już w nocy po pierwszej premierze m.in. na Spotify.

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze