#ejtisowekoncerty na TikToku. Co to takiego i jak dołączyć do muzycznego wyzwania?

2020-06-25 15:33 EK
Matura 2020 na Tik Toku
Autor: pixabay.com Tik Tok

Dobra muzyka, rozrywka, a także sposób na nudę! Taki właśnie jest TikTok, który dostarcza wielu wrażeń niejednemu użytkownikowi. W apce pojawił się kolejny, muzyczny challenge. O co chodzi w wyzwaniu pod hashtagiem #ejtisowekoncerty? Co to takiego i jak go wykonać? Odpowiedź poznacie na ESKA.pl.

#ejtisowekoncerty na TikToku. Co to takiego i jak dołączyć do muzycznego wyzwania? Challenge, który pojawił się jakiś czas temu w aplikacji podbił serca wielu internautów. Tak jest z każdym ciekawym wyzwaniem, które zostanie wymyślone przez użytkowników. Muzyka w połączeniu z choreografią lub zadaniem wychodzi całkiem super! Nowy trend #ejtisowekoncerty pojawił się na głównej stronie TikToka. Co ciekawe, w tym miejscu zawsze pojawiają się twórcy, którzy poruszają bardzo ważne tematy dotyczące życiowych spraw. Do tej pory były to między innymi akcje uświadamiające o obecności pandemii koronawirusa, czy dbanie o środowisko na naszej planecie. W aplikacji nie brakuje również kreatywności użytkowników. Ci nie tylko nagrywają muzyczne wyzwania, ale również sami je tworzą.

Na TikToku obecnie panuje moda na zabawę Zgaduj Zgadula, a także Ejtisowekoncerty. O co chodzi w wyzwaniu? Jak wygląda? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

#ejtisowekoncerty - o co chodzi w wyzwaniu na TikToku?

Na TikToku w trendach króluje challenge o nazwie #ejtisowekoncerty. W zabawie chodzi o to, aby użytkownicy apki przenieśli się w czasie do lat 80-tych. Podejmując się wyzwania muszą pokazać, jak wyobrażają sobie koncert w takiej estetyce. Jak wykonać taki challenge? To nic trudnego, zainspirujcie się nagraniami, które udostępniamy Wam poniżej:

Justin Bieber kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze