Sarsa zachwyca nową piosenką Mówiła niszcz. To zwiastun jej płyty Runostany

2022-01-30 12:02
Sarsa - Runostany
Autor: Piotr Porębski/ Universal Music Polska

Mówiła niszcz to ostatni singiel zapowiadający Runostany. Czwarta piosenka z nadchodzącego albumu zwiastuje krążek. To ma być zupełnie nowa era w karierze artystki, reprezentująca inne brzmienie. Jaka będzie nowa płyta. Kiedy odbędzie się jej premiera? Gdzie można ją zamówić. Sprawdź niżej.

Mówiła niszcz to czwarty singiel promujący album Runostany. Płytę od dziś można zamówić w przedsprzedaży, a singla można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych. Jest to pozycja na trackliście albumu z niezwykle mocnym i osobistym przekazem. Łatwo się idzie w ogień za kimś wspaniałym, a czy bylibyście gotowi pójść w ogień za kimś, kto zdaje się być „potworem”? - Podobno za sukcesem każdego człowieka stoi jego matka. Jej odwaga i miłość objawia się później w ważnych chwilach życia dziecka. Kiedyś usłyszałam historię pewnego chłopca, który był niechcianym i niekochanym dzieckiem. Jego rodzice byli „potworami”. Jego ojciec potwornie go traktował, a mama nauczyła go jedynie jak niszczyć. W życiu dorosłym chłopiec ten był nieprzeciętnie inteligentny. Ale nie potrafił odnaleźć się w społeczeństwie. Miał problem z wyrażaniem swoich emocji i nie potrafił też odczytywać emocji otaczających go osób. Nie był złym człowiekiem w dniu narodzin – to ktoś go takim uczynił. Tym kimś byli jego rodzice, którzy wyrządzili mu ogromną krzywdę - mówi Sarsa.

Sarsa przenosi wszystkich do innego wymiaru. Takiego hitu nie spodziewał się nikt!

Sarsa - piosenka i teledysk Ze mną tańcz [TYLKO U NAS]

Sarsa o piosence Mówiła niszcz

Ten utwór dotyka symbolicznie tematu „skąd się biorą potwory?”. I chciałabym żeby przypominał, że za każdym człowiekiem i jego czynem stoi jakaś historia - nie zawsze pełna miłości i zrozumienia. Są czyny, które obiektywnie są złe i nie da się ich usprawiedliwić. Każdy czyn ma też swoją przyczynę. „Mówiła niszcz” to bardzo osobisty utwór o tym, że czasami nawet upadek 'potwora' powoduje cierpienie jego bliskich - wyjaśnia artystka.

Sarsa - Runostany. Data premiery płyty

Jak mówi Sarsa, "album Runostany to album refleksji nad tą częścią rzeczywistości, która robi mi największe spadki nastrojów". Data premiery jest już znana. Płyta zostanie wydana 25 lutego 2022 roku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze