Sarsa przenosi wszystkich do innego wymiaru. Takiego hitu nie spodziewał się nikt!

2021-10-21 12:04
Sarsa na planie nowego teledysku
Autor: fot. Piotr Porębski

Sarsa powraca do muzyki z przytupem! To wszystko dzięki najnowszej piosence Ze mną tańcz, której premiera odbyła się w czwartkowe popołudnie 21 października. Klip od razu spodobał się wielu internautom, a artystka zaskoczyła wszystkich nowym brzmieniem i wizerunkiem pojawiającym się w klipie. Musicie tego posłuchać i zobaczyć!

Sarsa - nowa piosenka zaskoczyła wszystkich! Polska artystka Sarsa może pochwalić się kawałkami, które kocha każdy! Dowodem na to są nie tylko wyświetlenia klipów, ale także nagrody za sprzedaż i odsłuchania płyty. Co ciekawe, jej ostatnie single takie jak Zakryj i Tęskno mi, pokryły się potrójną i podwójną platyną. Czy podobnie będzie z najnowszym kawałkiem? Sarsa powróciła z nową energią i nowym materiałem muzycznym po dobrze przyjętym i sentymentalnym kawałku Przyspieszam. Teraz zdecydowała pokazać swoje całkiem nowe oblicze, a w dodatku zdecydowanie mocniejsze muzycznie. Dowodem na to jest oczywiście najnowsza piosenka Ze mną tańcz, która miała swoją premierę razem z teledyskiem w czwartkowe popołudnie 21 października 2021 roku. Singiel zapowiada nowy krążek Sarsy, a w dodatku zrealizowany jest w innowacyjnej technologii XR. To podróż do nieco innej rzeczywistości, a także zaproszenie do tańca w rytm najlepszego brzmienia tego roku! Sceny z klipu robią wrażenie!

Sarsa - piosenka i teledysk Ze mną tańcz [TYLKO U NAS]
Słuchaj Sarsa gościem Radia ESKA

Sarsa - piosenka Ze mną tańcz [PREMIERA]

Sarsa powróciła z nową piosenką! Po sentymentalnym kawałku Przyspieszam, przyszła pora na coś całkiem innego. To numer Ze mną tańcz, który już w pierwszych minutach premiery stał się hitem, o czym świadczą zamieszczone komentarze pod klipem. Co ciekawe, numer ten powstał we współpracy z Marcinem Borsem, Pawłem Smakulskim, a także Jackiem 'Budyniem' Szymkiewiczem.

Sonda
Sara - podoba Ci się nowa piosenka artystki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze