Sarsa wraca z nowym klipem. Wiemy, co działo się za kulisami! [TYLKO NA ESKA.pl]

2021-10-21 10:54
Sarsa
Autor: fot. Piotr Porębski

Na ten powrót czekali wszyscy! Sarsa idzie za ciosem i po wydaniu singla Przyspieszam prezentuje całkowicie nowy, przebojowy numer Ze mną tańcz, który ma wielkie szanse na to, by stać się największym hitem tej jesieni. Wydaniu kawałka towarzyszy premiera oficjalnego wideoklipu. Tylko na ESKA.pl sprawdzicie, co działo się za kulisami!

Sarsa - nowy teledysk piosenkarki z pewnością podbije kartę na czasie polskiego YouTube'a. Po przerwie związanej z wielkimi zmianami w życiu prywatnym Sarsa powraca na scenę muzyczną z nową energią, silniejsza niż kiedykolwiek. I tak po doskonale przyjętym kawałku Przyspieszam zwiastującym nową erę w twórczości artystki przyszedł czas na taneczny utwór, który pomoże jej powrócić na sam szczyt list przebojów. Pierwsze recenzje Ze mną tańcz mówią same za siebie. Ta piosenka ma ogromny potencjał, by stać się największym hitem tej jesieni! Wiemy, że wielu fanów Sarsy z niecierpliwością czekało na dzień premiery nowego singla wokalistki, dlatego przychodzimy z mega niespodzianką, która z pewnością zadowoli ich wszystkich. Tylko na ESKA.pl macie okazję zobaczyć backstage teledysku Ze mną tańcz, którego premierę zaplanowano na czwartek, na godzinę 12:00.

Sonda
Jak podoba ci się nowy utwór Sarsy?
Słuchaj Sarsa gościem Radia ESKA

Sarsa - backstage teledysku

Czekacie na nowy teledysk Sarsy? Tylko u nas znajdziecie niepublikowany dotąd materiał zza kulis. Sprawdźcie, co działo się na backstage'u nowego projektu artystki, na której powrót czekały setki tysięcy fanów. Sarsa zaskoczy nie tylko muzycznie, ale również wizerunkowo! Spodziewaliście się jej w takim wydaniu?

Backstage z teledysku Sarsy
Sarsa na planie nowego teledysku
Autor: fot. Piotr Porębski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze