Sarsa magistrem sztuki, Margaret projektantką mody - kim z zawodu są gwiazdy? Będziesz w szoku!

2020-06-03 10:20 Ewelina Kulasza
Sarsa magistrem sztuki, Margaret projektantką mody - kim z zawodu są gwiazdy? Będziesz w szoku!
Autor: WBF Margaret, Sarsa, Cleo

Niejednego internautę ciekawią fakty z życia wielu gwiazd. Szczególne zainteresowanie budzi życie prywatne artystów, które nie tylko skrywa wiele tajemnic, ale również szokuje niektórymi informacjami. Jedną z ciekawostek dla ludzi jest to, kim tak naprawdę gwiazdy muzyczne są z zawodu. Na ESKA.pl zdradzamy wam tę tajemnicę!

Kim z zawodu są gwiazdy muzyczne? Być może większość ludzi myśli, że jeśli ktoś odnosi sukcesy na polskiej czy międzynarodowej scenie, to na pewno ukończył studia w tym kierunku. Nic z tych rzeczy! Oczywiście są gwiazdy, które kształciły się na przeróżnych Akademiach Muzycznych i po swoich studiach pracują w zawodzie, a dodatkowo spełniają swoje marzenia. Dla przykładu jedną z nich jest wokalistka Ewelina Lisowska i polski gitarzysta oraz juror programu The Voice of Poland, czy też The Voice Kids - Aleksander Baron. Natomiast są gwiazdy, których wyuczone zawody mogą was naprawdę szokować. Wokalistka Sarsa, znana szczególnie ze swojego hitu Naucz Mnie jest magistrem sztuki. Artystka ten tytuł zdobyła kształcąc się na kierunku edukacja artystyczna w Słupsku na Akademii Pomorskiej. Warto również wspomnieć o piosenkarce Margaret, która z zawodu jest projektantką mody. Ta informacja nie musi wcale szokować wielbicieli gwiazdy, ponieważ zawsze na swoich koncertach i w teledyskach jej kreacje wyglądają naprawdę zjawiskowo!

Jesteście ciekawi kim z zawodu są inne gwiazdy polskiej sceny muzycznej? Jeśli tak, wszystkiego dowiecie się poniżej.

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kim z wykształcenia są gwiazdy?

 • Cleo - popularna piosenkarka znana szczególnie ze swojego kawałku My Słowianie i Dom, ukończyła studia w Warszawie na SGGW. Cleo z zawodu jest architektem krajobrazu.
 • Quebonafide - raper studiował filozofię na Uniwersytecie Warszawskim.
 • Lanberry - młoda wokalistka ukończyła studia w Warszawie na kierunku lingwistycznym.
 • Michał Szpak - znany muzyk nie ukończył studiów, ale przez jakiś czas jego edukacja trwała na SWPS w Warszawie. Wokalista studiował wtedy psychologię.
 • Natalia Nykiel - polska piosenkarka obroniła w 2017 roku pracę inżynierską. Gwiazda kształciła się na kierunku Inżynieria środowiska na SGGW.
 • Ewa Farna - lubiana gwiazda muzyczna w 2012 roku rozpoczęła studia na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim, jednak porzuciła naukę po niecałym roku.
 • Marta Gałuszewska - artystka ukończyła studia I stopnia z amerykanistyki na Uniwersytecie Gdańskim.
 • Doda - piosenkarka znana ze swoich kawałków takich jak Nie Daj się czy Dwie Bajki, studiowała psychologię kliniczną, jednak ostatecznie jej nie ukończyła.
 • Ania Dąbrowska - studiowała psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
 • Muniek Staszczyk - muzyk w młodości studiował na Uniwersytecie Warszawskim. Z zawodu jest polonistą.
 • Maryla Rodowicz - legenda polskiej sceny jest absolwentką AWF w Warszawie. Studiowała na specjalizacji żeglarstwo i gimnastyka lecznicza. Co ciekawe, wokalistka trenowała lekkoatletykę i zdobywała w tej kategorii medale.
Najnowsze