Sara James zaśpiewała hit Adele. Ten wykon wbija w fotel!

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Sara James zaśpiewała hit Adele. Ten wykon wbija w fotel!

Sara James zaśpiewała hit Adele. Ten wykon wbija w fotel!

2021-12-08 10:45

Sara James zaskoczyła wszystkich w trakcie nagrań koncertowych ESKA Live. Młoda wokalistka zaprezentowała ostatni hit Adele Easy On Me. Ten wykon przejdzie do historii. James swoją interpretacją wbije w fotel każdego fana Adele.

Sara James to wyjątkowo utalentowana młoda wokalistka, która potrafi zaskakiwać. W grudniu 2021 roku, będzie reprezentować nasz kraj w trakcie konkursu Eurowizji Junior w Paryżu. Zaśpiewa tam swoją piosenkę Somebody, którą wykonała również na scenie ESKA LIVE. James zaprezentowała także cover Diamonds Rihanny czy właśnie Easy On Me od Adele. I tym wykonem wbije wszystkich fanów brytyjskiej piosenkarki w fotel. Niesamowita barwa głosu, piękna interpretacja ostatniego hitu Adele wskazuje, że Sara James jest bardzo mocną kandydatką do zwycięstwa w Eurowizji Junior 2021 w Paryżu.

Sara James w piosence Easy On Me od Adele! [ESKA LIVE]

ESKA Live: koncerty - kto, kiedy wystąpi?

ESKA Live ruszyło z mocnym uderzeniem. Na początku cyklu naszych ekskluzywnych koncertów na scenie zaprezentował się zespół Shanguy. Uwielbiani w Europie wykonawcy zaprezentowali takie hity, jak Kalima Minou i La Louze, które wzniosło ich na szczyt europejskich zestawień. Kto, kiedy wystąpi w ramach ESKA Live? Harmonogram występów poznacie w tym miejscu: