Marcin Maciejczak i Sara James

i

Autor: Pawel Wodzynski/EastNews, Piotr Molecki/EastNews

Marcin Maciejczak i Sara James szykują muzyczny duet? Niespodzianka nadchodzi wielkimi krokami

2021-11-16 10:39

Dwóch zwycięzców The Voice Kids pracuje nad wspólnym kawałkiem? To zaczęło zastanawiać wielu internautów, którzy znaleźli mały szczegół w social mediach Marcina Maciejczaka. O co dokładnie chodzi? Czy Sara James faktycznie nagra z Marcinem Maciejczakiem piosenkę? Sprawdźcie szczegóły.

The Voice Kids to program, który dostarcza niesamowitej rozrywki wielu polskim widzom. Za nami jego cztery edycje, które wyłoniły najlepsze dziecięce głosy w Polsce. Przypomnijmy, że pierwszą odsłonę The Voice Kids wygrała Roksana Węgiel, drugą AniKa Dąbrowska, trzecią Marcin Maciejczak, natomiast czwarta należała do Sary James. Choć muzyczny program zawsze mogła wygrać jedna osoba, nie nikogo nie można nagrać przegranym. Uczestnicy, którzy nie zajęli podium odnoszą dziś ogromne sukcesy - nawet na skalę światową! Idealnym dowodem na to jest chociażby Viki Gabor, która wygrała Eurowizję Junior 2019, chłopaki którzy stworzyli zespół 4Dreamers, Zuza Jabłońska, Carla Fernandes i nie tylko. Teraz wiele osób zastanawia się, czy zwycięzca trzeciej edycji nagra niebawem piosenkę z Sarą James. Czy młodzi artyści szykują dla wszystkich duet niespodziankę? Internauci wyczuwają petardę!

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Marcin Maciejczak - nowa piosenka

Marcin Maciejczak lubi zaskakiwać swoich fanów. Na Instagramie opublikował niedawno post, w którym informuje wszystkich o tajemniczej dacie 23.11.2021. Czytając zamieszczone komentarze pod zdjęciem można zauważyć, że większość osób domyśla się, że będzie to nowa piosenka! Jednak zagłębiając się dalej można dostrzec serce, które zamieściła tam Sara James. Marcin Maciejczak szybko odpowiedział na jej komentarz, a jeden z internautów od razu zapytał o wspólny duet. Czy faktycznie Marcin nagrał muzyczną nowość z Sarą? Tego oczywiście nie wiemy. Zamieszczony komentarz młodej artystki mógł być tylko wyrazem radości, że jej kolega z branży niebawem pokaże wszystkim swoją nowość! A Wy chcielibyście, żeby ta dwójka nagrała coś razem? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej!

Sonda
Czy chciałbyś aby Marcin Maciejczak i Sara James nagrali razem piosenkę?