Sara James

i

Autor: AKPA

Sara James zakochana? JEJ reakcja nie zostawia żadnych złudzeń!

2022-10-20 12:18

Sara James wielokrotnie musiała dementować plotki dotyczące tego, że Levi Diaz to jej chłopak. Tym razem fani doszukali się czułych komentarzy i serduszek z kimś zupełnie innym. Czy to prawda, że Sara James się zakochała?

Sara James jest zakochana? Czy Sara ma chłopaka albo dziewczynę? Odkąd młoda wokalistka zaczęła robić międzynarodową karierę jej fani coraz bardziej interesują się nie tylko jej muzyką, ale również życiem prywatnym. Gwiazda ma rzeszę fanów, którzy marzą o tym, aby się z nią umówić. Jednak niektórzy z nich sugerują, że jej serce jest już zajęte. Niedawno Kuba Wojewódzki zapytał ją wprost o to, czy Sara ma chłopaka. Wskazał wtedy na jej kolegę - Leviego Diaza, którego poznała podczas Eurowizji Junior. Wiele osób uważało niegdyś, że przyjaciele są parą. Jednak Sara wielokrotnie dementowała te plotki mówiąc, że łączy ich głębokie uczucie jakim jest przyjaźń. Tym razem fani i media skupili się na kimś zupełnie innym. Uważają, że serce Sary James zostało zajęte i dziwią się, że młoda wokalistka tak długo skrywała, że żywi do kogoś uczucia.

Polacy w America's got Talent. Kto poza Sarą James reprezentował nasz kraj?

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Sara James zakochana

Fani zwrócili uwagę na czułe komentarze Sary James, które pojawiają się na TikToku. Wiele mogłoby wskazywać na to, że młoda wokalistka zrobiła coming out. Komentarze sugerują, że z Marysią łączy ją coś więcej niż przyjaźń. Dziewczyny chętnie zostawiają sobie pod postami serduszka i piszą czułe komentarze. Sara i Marysia wprost piszą sobie, że się kochają.

To dziewczę piękne jest tylko i tylko włącznie moje. Więc proszę na spokojnie w komentarzach

Nikt nie jest piękniejszy od Ciebie

Internauci nie ukrywają swojego zaskoczenia. Jednak podkreślają, że jeśli to prawda, to ogromnie cieszą się szczęściem dziewczyn.

Sara James - 5 zaskakujących faktów. Tego mogliście o niej nie wiedzieć!

Marysia wygrała życie, mając Sarę. Nie - Sara wygrała mając Marysię - poddaje się obie wygrały życie, mając siebie

Nie wiem kto ma większe szczęście ty czy Sara

Sara James - czy ma dziewczynę?

Sara postanowiła zabrać głos w tej sprawie i raz na zawsze skomentowała przypuszczenia fanów. Przyznała, że jej serce jest rzeczywiście zajęte, jednak przez kogoś zupełnie innego...

Moje serce jest zajęte tylko i wyłącznie przeze mnie. I mamę. A Mari to moja przyjaciółka

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE