Polacy w America's got Talent. Kto poza Sarą James reprezentował nasz kraj?

2022-09-15 11:21
Polacy w America's got Talent. Kto poza Sarą James reprezentował nasz kraj?
Autor: Screen z YT: Show Talent/Marcin Patrzalek All Performances on America's Got Talent

Nie tylko Sara James postanowiła spróbować swoich sił w amerykańskim Mam Talent. Nasi rodacy chętnie pokazują swoje talenty w programie i próbują podbić świat. Jak sobie poradzili? Jakie talenty pokazali? Wzięliśmy ich pod lupę!

Sara James podbiła scenę w America's got Talent. Jej talent zagwarantował jej udział w wielkim finle show! Jednak 14-latka nie jest jedyną reprezentantką naszego kraju, która postanowiła pokazać swój talent w popularnym programie. Polacy w amerykańskim Mam Talent nie są rzadkością! W ostatnich latach kibicowaliśmy kilku innym rodakom, którzy startowali w wyjątkowym talent show. Okazuje się, że Polacy są niesamowicie utalentowanymi ludźmi, a wielkie sceny powinny mieć się na baczności! Polacy w America's got Talent już kilkukrotnie pokazali na co ich stać.

Znamy wyniki amerykańskiego Mam Talent. Sara James OCZAROWAŁA Amerykę!

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

America's got Talent - Marcin Patrzałek

Marcin Patrzałek w amerykańskim Mam Talent wypadł zjawiskowo! Muzyk, w 2019 roku, przyszedł na casting i wykonał miks V symfonii Beethovena i kawałka Toxicity zespołu System Of A Down. Jakie były jego losy w programie? Marcin zachwycił jurorów swoim gitarowym występem.Polak w America's got Talent doszedł do półfinałów! Według Simona Cowella, Marcin pokazał po co została stworzona gitara.

Występ Ukrainki w Mam Talent podzielił widzów. Nie wszyscy uwierzyli w jej historię

America's got Talent - Sara Janicka i Kamil Kuroczko

Sara Janicka i Kamil Kuroczko w America's got Talent wzięli udział w 2019 roku. To był wyjątkowy występ, ponieważ na eliminacje do amerykańskiej edycji Mam Talent dostali zaproszenie produkcji. Niestety tancerzom nie udało się dojść do półfinałów. Jednak uważają, że była to znakomita przygoda z mnóstwem emocji.

Sonda
Czy oglądasz program Mam Talent?

America's got Talent - Duo Destiny

Polacy są naprawdę roztańczonym narodem! W 2019 roku w amerykańskim Mam Talent swoich sił spróbowali Kinga Grześków i Gonzalo Roque, czyli Duo Destiny. To duet akrobatów z Polski i Portugalii. Para akrobatów przeszła eliminacje i dostała się do półfinału! Niestety nie mogliśmy ich oglądać w kolejnych etapach, ponieważ odpadli. Jednak dotarcie do półfinałów, to i tak niesamowite wyróżnienie!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze