Sara James ROZBIŁA BANK śpiewając megahit Sanah! Ten wykon robi furorę

i

Autor: Sara James / Universal Music Poland / Magic Records Poland Sara James ROZBIŁA BANK śpiewając megahit Sanah! Ten wykon robi furorę

Sara James ROZBIŁA BANK śpiewając megahit Sanah! Ten wykon robi furorę

2022-02-09 15:13

Sara James to wokalistka wielu talentów. Sama doskonale wie, jakie piosenki chce śpiewać, a do tego wszystkiego uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Niewątpliwie nikt się nie spodziewał, że podczas swojego koncertu zacznie śpiewać jeden z największych hitów sanah! O jaki utwór chodzi? Jak sobie poradziła artystka, która w 2022 będzie obchodzić 14. urodziny? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Sara James śpiewa megahit Sanah i robi przy tym szum w internecie! Reprezentantka Polski na Eurowizji Junior i zwyciężczyni czwartej odsłony muzycznego talent-show The Voice dla dzieci postanowiła zmierzyć się z utworem najpopularniejszej gwiazdy 2020 i 2021 roku. A to wszystko, podczas koncertu na żywo, który odbył się w Krynicy Zdrój. Zgromadzona przed sceną publiczność była wyraźnie zaskoczona doborem repertuaru. Nikt nie spodziewał się, że w trakcie koncertu Sary James usłyszy hit sanah. To oczywiście miłe uświetnienie wydarzenia z udziałem młodej wokalistki.

Sara James jurorką w The Voice Kids?! To zdjęcie może oznaczać tylko jedno!

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Sara James śpiewa Sanah - występ

Sara James wykonała pokryty diamentową płytą singiel Melodia. W sieci pojawiło się kilka kopii tego wykonania, a pod każdą z nich pojawiło się mnóstwo komentarzy chwalących 14-letnią wokalistkę. Niektórzy są zdania, że nawet najlepsi polscy wykonawcy nie podjęliby się zaśpiewania tego utworu, bo jest po prostu trudny. Tymczasem laureatka 2. miejsca Eurowizji Junior w Paryżu spróbowała swoich sił. 

Sanah WRÓCIŁA do studia i nagrywa nowe piosenki! Mamy na to dowody

Najpopularniejsza wersja pojawiła się w platformie TikTok. Kilka dni po publikacji, tylko tam, zebrała ponad 25 tysięcy wyświetleń. Jak poradziła sobie Sara James z hitem Sanah? Przekonajcie się słuchając sami!

Sara James reprezentowała Polskę z utworem Somebody. Po podsumowaniu głosów jury i widzów z Europy, wokalistka zdobyła 218 punktów. Polskę wyprzedziła wyłącznie Armenia, która mogła liczyć na 224 punkty. Podium zamknęła reprezentacja Francji.

Sonda
Czy Sara James powinna reprezentować nas na dorosłej Eurowizji?