Sara James jurorką w The Voice Kids?! To zdjęcie może oznaczać tylko jedno!

2022-02-01 10:53
Sara James w ESKA Live
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Nowy sezon programu The Voice Kids zbliża się wielkimi krokami. Za pośrednictwem Instagrama Sara James opublikowała zdjęcie z planu show, w którym sama zaczynała karierę. Fotografia przedstawia artystkę siedzącą na kultowym czerwonym fotelu. Czy to oznacza, że reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021 będzie oceniać zmagania uczestników?

Sara James trenerką w The Voice Kids? Takie komentarze pojawiły się po tym, jak wokalistka zamieściła w sieci zdjęcie, na którym widać ją siedzącą na zarezerwowanym dla jurorów programu czerwonym fotelu. Młoda artystka, która w grudniu 2021 roku zajęła 2. miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Paryżu, sama zaczynała karierę w emitowanym na antenie telewizyjnej Dwójki muzycznym show. Już właściwie od chwili przesłuchań w ciemno internauci byli przekonani, że nastolatka ma wielkie szanse na to, by wygrać i odnieść równie wielki sukces, co Roksana Węgiel i Viki Gabor, którym udział w The Voice Kids otworzył wrota do wielkiej sławy. Oficjalnie wiadomo, że w 5. edycji show w roli trenerów ponownie zobaczymy Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z grupy Afromental. Czy do tego grona, jako pierwsza w historii uczestniczka formatu, miałaby dołączyć Sara James?

Sonda
Sara James jurorką - co sądzisz?

The Voice Kids 5 - Sara James trenerką?

5. edycja The Voice Kids będzie pełna niespodzianek, ale nie aż takich. Sara James z pewnością pojawi się w show, ale jako gość któregoś z odcinków, by zaśpiewać utwór Somebody bądź swoją nową piosenkę, nad którą obecnie pracuje. Tylko u nas Cleo, która po raz czwarty zasiądzie na fotelu jurora, zdradziła, czego możemy spodziewać się po nowym sezonie. Czekacie? Swoją drogą, dajcie znać, czy chcielibyście kiedyś zobaczyć Sarę w roli jurorki.

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze