Sara James w ESKA Live

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Sara James jurorką w The Voice Kids?! To zdjęcie może oznaczać tylko jedno!

2022-02-01 10:53

Nowy sezon programu The Voice Kids zbliża się wielkimi krokami. Za pośrednictwem Instagrama Sara James opublikowała zdjęcie z planu show, w którym sama zaczynała karierę. Fotografia przedstawia artystkę siedzącą na kultowym czerwonym fotelu. Czy to oznacza, że reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021 będzie oceniać zmagania uczestników?

Sara James trenerką w The Voice Kids? Takie komentarze pojawiły się po tym, jak wokalistka zamieściła w sieci zdjęcie, na którym widać ją siedzącą na zarezerwowanym dla jurorów programu czerwonym fotelu. Młoda artystka, która w grudniu 2021 roku zajęła 2. miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Paryżu, sama zaczynała karierę w emitowanym na antenie telewizyjnej Dwójki muzycznym show. Już właściwie od chwili przesłuchań w ciemno internauci byli przekonani, że nastolatka ma wielkie szanse na to, by wygrać i odnieść równie wielki sukces, co Roksana Węgiel i Viki Gabor, którym udział w The Voice Kids otworzył wrota do wielkiej sławy. Oficjalnie wiadomo, że w 5. edycji show w roli trenerów ponownie zobaczymy Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z grupy Afromental. Czy do tego grona, jako pierwsza w historii uczestniczka formatu, miałaby dołączyć Sara James?

Sonda
Sara James jurorką - co sądzisz?

The Voice Kids 5 - Sara James trenerką?

5. edycja The Voice Kids będzie pełna niespodzianek, ale nie aż takich. Sara James z pewnością pojawi się w show, ale jako gość któregoś z odcinków, by zaśpiewać utwór Somebody bądź swoją nową piosenkę, nad którą obecnie pracuje. Tylko u nas Cleo, która po raz czwarty zasiądzie na fotelu jurora, zdradziła, czego możemy spodziewać się po nowym sezonie. Czekacie? Swoją drogą, dajcie znać, czy chcielibyście kiedyś zobaczyć Sarę w roli jurorki.

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!