Sanah WRÓCIŁA do studia i nagrywa nowe piosenki! Mamy na to dowód

i

Autor: Krzysztof Radzki/East News // screen z InstaStories: https://www.instagram.com/arkadiusz.music/ Sanah WRÓCIŁA do studia i nagrywa nowe piosenki! Mamy na to dowód

Sanah WRÓCIŁA do studia i nagrywa nowe piosenki! Mamy na to dowody

2022-01-21 16:06

Wiosna 2022 będzie należeć do sanah?! Fani mają ogromne nadzieje, że artystka po krótkiej, wypoczynkowej przerwie, powróci z nową energią i nowymi utworami, które jak się okazuje już powstają! Odkryliśmy, że najpopularniejsza artystka 2020 i 2021 roku ponownie zawitała w progach studia nagraniowego.! Przekonajcie się sami i zobaczcie dowód już teraz.

Sanah - nowe piosenki 2022 fani usłyszą szybciej, niż im się wydaje? Nadzieje na wielki i szybszy powrót do muzycznego świata największej gwiazdy 2020 i 2021 są bardzo duże. Artystka na początku grudnia ubiegłego roku ogłosiła, że rusza w trzecią w swojej karierze trasę koncertową po Polsce. Koncerty Sanah wiosna 2022 zostały zapowiedziane jako Uczta Tour, choć tak nie będzie się nazywać ta trasa. Wykonawczyni hitu Kolońska i Szlugi, w czasie swojego tournee zaśpiewa nowe piosenki i jak się okazuje one już powstają! Dotarliśmy do zdjęć świadczących o tym, że 24-letnia gwiazda już pracuje nad nowym materiałem. 

Sanah WZRUSZA i WYWOŁUJE CIARKI śpiewając znaną kolędę. Urocze nagranie robi furorę

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Sanah - nowe piosenki 2022

Nowe piosenki Sanah 2022 rozpalają wyobraźnię i dają nadzieję, że czeka nas kolejny udany muzycznie rok. Artystka nagrywa utwory, co potwierdził ceniony w Polsce realizator, Arkadiusz Kopera. To on współtworzył megahit etc. (na disco), a także utwór Kapela gra. Producent opublikował na swoim InstaStories dwa zdjęcia opisując je: "Robimy utworki z hit maszyną @sanahmusic". Artystka nagrywała w studio Black Kiss Records. 

Sanah - nowe piosenki 2022

i

Autor: screen z profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/arkadiusz.music/ Sanah - nowe piosenki 2022

Arkadiusz Kopera i Sanah nie potwierdzili, że są to utwory bezpośrednio na trzecią studyjną płytę artystki. Argumentem jest fakt, że do wielkiego powrotu i wiosennej trasy koncertowej jest już coraz mniej czasu. Pierwszy koncert już 19 kwietnia w warszawskim Torwarze. 

Sanah - bilety na koncerty Uczta Tour 2022. Gdzie i po ile kupić? [CENA]

Sonda
Czy czekasz na nowe piosenki sanah?