Sara James robi furorę na świecie. Tym razem zachwycili się nią Niemcy!

2022-08-09 13:20
Sara James
Autor: Dawid Ziemba

Sara James ma coraz większe szanse na zrobienie międzynarodowej kariery. Wokalistką zachwycili się nie tylko Amerykanie, ale Niemcy. Na stronie niemieckiej stacji Deutsche Welle ukazał się specjalny reportaż na temat sukcesów polskiej piosenkarki. Internauci są nią oczarowani!

Sara James odnosi coraz większe sukcesy. Młoda wokalistka, którą poznaliśmy za sprawą jej udziału w czwartej edycji The Voice Kids, ani na moment nie daje o sobie zapomnieć. Niedługo po zwycięstwie w telewizyjnym show nastolatka pojawiła się na Eurowizji Junior, gdzie zajęła 2. miejsce. Piosenkarka zachwyciła Europę utworem Somebody. Teraz przed Sarą stoi kolejne wielkie wyzwanie. Marząca o międzynarodowej sławie artystka zgłosiła się na casting do amerykańskiej wersji programu Mam talent, a Simon Cowell nagrodził ją złotym przyciskiem. Występ Sary z piosenką Lonely dotarł nawet do samej Billie Eilish, która opublikowała link do niego w swoich mediach społecznościowych. W przerwie między przygotowaniami do półfinału America's Got Talent Sarę James z kamerami odwiedzili dziennikarze stacji Deutsche Welle. Artystka była bohaterką wyjątkowego reportażu.

Sara James pokazała młodszą siostrę. To jej mała kopia!

Sara James zachęca do słuchania piosenki Taka sama

Sara James zachwyca Europę

Reportaż zatytułowany Sara James - jak polska piosenkarka dostała się do jednego z największych castingów na świecie został opublikowany na kanale Deuche Welle 6 sierpnia i w zaledwie dwa dni wygenerował ponad 20 tysięcy odsłon. Fani piosenkarki otrzymali wgląd w jej życie prywatne, a także materiały zza kulis koncertu w rodzinnej miejscowości. W materiale wypowiada się nie tylko sama Sara, ale również jej mama, która towarzyszy jej na każdym kroku. Internauci nie kryją zachwytu talentem nastolatki. Całe wydanie na temat Sary prezentujemy poniżej.

Sonda
Myślisz, że Sara James zrobi światową karierę?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze