Sara James pokazała młodszą siostrę. To jej mała kopia!

2022-08-02 11:08
Sara James
Autor: screeny z YouTube: America's Got Talent

Ostatnie dni Sara James spędziła z rodziną. Młoda gwiazda miała okazję zaprezentować swój wielki talent przed najbliższymi w rodzinnej miejscowości, jaką jest Ośno Lubuskie. Korzystając z okazji, wokalistka przedstawiła członków rodziny na Instagramie. Młodsza siostra piosenkarki to jej mała kopia!

W przerwie między nagraniami do amerykańskiego Mam talent Sara James koncertuje po Polsce. W zeszły weekend artystka miała szansę zaprezentować się w swojej rodzinnej miejscowości, jaką jest Ośno Lubuskie. Jak można się było spodziewać, w tym ważnym dla niej dniu artystce towarzyszyli jej najbliżsi, w tym rodzice i rodzeństwo oraz przyjaciele z Eurowizji Junior - Ellen i Levi, którzy mieli okazję zaśpiewać z nią na jednej scenie. Po zejściu ze sceny Sara James udała się na zasłużony odpoczynek właśnie w gronie najbliższych jej osób, czym chwaliła się w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem Instagrama 14-latka opublikowała urocze zdjęcia ze swoim tatą oraz młodszym rodzeństwem. Szczególną uwagę widzów przykuła siostra piosenkarki, która wygląda jak jej mała kopia!

Sara James rozniosła scenę w AGT. Simon Cowell wcisnął ZŁOTY przycisk!

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

Sara James pokazała siostrę

Nie ma nic lepszego niż czas spędzony z rodziną. Sara James, która ładuje akumulatory przed występ w półfinale America's Got Talent, w końcu miała możliwość spędzenia większej ilości czasu z najbliższymi jej osobami. Gwiazda nie mogła nie skorzystać z takiej okazji i chętnie relacjonowała przebieg rodzinnego spotkania w mediach społecznościowych. Zainteresowanie fanów wzbudziło przede wszystkim jej rodzeństwo, a w szczególności kilkuletnia Michelle. Trzeba przyznać, że dziewczynka jest bardzo urocza i bardzo podobna do swojej sławnej siostry.

Sara James z rodziną
Autor: Instagram/@sara_james_music
Sonda
Myślisz, że Sara James zrobi światową karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze