Sara James w amerykańskim Mam Talent

i

Autor: YouTube/America's Got Talent Sara James w amerykańskim Mam Talent

Sara James rozniosła scenę w AGT. Simon Cowell wcisnął ZŁOTY przycisk!

2022-06-15 17:10

Jak można się było spodziewać, Sara James zachwyciła w amerykańskim Mam Talent. Polska wokalistka zaprezentowała cover hitu Lovely z repertuaru Billie Eilish, a nazywany postrachem wszystkich uczestników Simon Cowell zdecydował się na wciśnięcie złotego przycisku. Całe wideo z castingu trafiło już do sieci!

America's Got Talent - Sara James pokazała, co potrafi. Zgodnie z zapowiedziami samej wokalistki, odcinek z jej udziałem został wyemitowany we wtorek, 14 czerwca 2022 roku. Ze względu na inny czas wideo z castingiem polskiej piosenkarki było dostępne w Polsce dopiero nad ranem. Już po zwiastunie, jaki kilka tygodni temu pojawił się w sieci, można było wnioskować, że zwyciężczyni programu The Voice Kids 4 poradziła sobie doskonale. Nikt chyba jednak nie przypuszczał, że zostanie ona nagrodzona złotym przyciskiem i to od najsurowszego ze wszystkich jurorów, czyli Simona Cowella. Popularny producent przyznał, że sam pamięta moment, gdy pojawił się w Ameryce po raz pierwszy i mimo upływu lat, jest to wciąż jedno ze wspomnień, których nigdy nie zapomni. W związku z tym chciałby, by dla Sary jej pierwsza wizyta w USA była równie wyjątkowa. 13-letnia gwiazda zalała się łzami, a publiczność biła jej owacje na stojąco!

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

Sara James ze złotym przyciskiem

Aby otrzymać złoty przycisk w AGT, czyli przepustkę do półfinału, trzeba naprawdę zachwycić. Sara James zrobiła to bez problemu! Młoda gwiazda wykonała utwór Lovely z repertuaru Billie Eilish i choć Simon przyznał, że nie zawsze brzmiała perfekcyjnie, aura supergwiazdy, jaką roztacza polska nastolatka, przekonała go, by dać jej życiową szansę. Koniecznie zobaczcie wideo dokumentujące jedną z najpiękniejszych chwil w życiu piosenkarki. Fani z całego świata są nią zachwyceni!

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?

Co nowego na polskiej scenie?

Posłuchaj najnowszych wywiadów Radia ESKA!

Listen to "Angelika Anozie o debiutanckim albumie, o muzyce R'n'B i o współpracy z polskimi raperami" on Spreaker.