Sara James

i

Autor: screeny z YouTube: America's Got Talent; TikTok.com/sara_james_music

Sara James odpowiedziała na post Billie Eilish. Bezcenna reakcja

2022-06-19 13:56

Występ Sary James w amerykańskim Mam Talent odbił się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Talentem artystki zachwyciła się Billie Eilish, która postanowiła udostępnić jej występ nawet u siebie na Facebooku. Reakcja Polki była bezcenna.

Sara James w amerykańskim Mam Talent oczarowała miliony widzów. We wtorek 14 czerwca 2022 pojawiła się w programie, gdzie wykonała utwór Billie Eilish - "Lovely". Jej cover w szczególności spodobał się Simonowi Cowellowi, który postanowił wcisnąć złoty przycisk i tym samym zagwarantował jej występ w wielkich półfinałach. Teraz zaledwie jeden krok dzieli 13-letnią Polkę od udziału w wymarzonym finale. Młoda wokalistka pokazywała już wielokrotnie na co ją stać. Wystarczy cofnąć się w czasie do 2021 roku, gdzie byliśmy świadkami jej bajecznego występu na Eurowizji Junior. Sara była blisko zwycięstwa, ale ostatecznie zajęła drugie miejsce. Czy w popularnym talent-show zajdzie równie wysoko? Większość fanów kibicuje młodej artystce. Jej występ trafił nawet do samej Billie Eilish! Zobaczcie, jak zareagowała na udostępniony post.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jurorzy AGT byli zaskoczeni wiekiem Sary James. Nie mogli uwierzyć, że ma 13 lat!

Pogadane z Sarą James

Sara James odpowiedziała Billie Eilish

Sara James nie mogła uwierzyć, że tak wielka gwiazda udostępniła fragment z jej występu na swoim profilu na Facebooku. Billie Eilish zrobiła to również na Twitterze, podając dalej wideo z amerykańskiego konta Mam Talent. Młoda piosenkarka postanowiła nagrać swoją reakcję na TikToku. Dosłownie oszalała z zachwytu. Poniżej możecie zobaczyć cały filmik.

ZOBACZ TAKŻE: Sara James doceniona przez Billie Eilish! Ten gest to mistrzostwo świata

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?