Sara James odpowiedziała na post Billie Eilish. Bezcenna reakcja

2022-06-19 13:56
Sara James
Autor: screeny z YouTube: America's Got Talent; TikTok.com/sara_james_music

Występ Sary James w amerykańskim Mam Talent odbił się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Talentem artystki zachwyciła się Billie Eilish, która postanowiła udostępnić jej występ nawet u siebie na Facebooku. Reakcja Polki była bezcenna.

Sara James w amerykańskim Mam Talent oczarowała miliony widzów. We wtorek 14 czerwca 2022 pojawiła się w programie, gdzie wykonała utwór Billie Eilish - "Lovely". Jej cover w szczególności spodobał się Simonowi Cowellowi, który postanowił wcisnąć złoty przycisk i tym samym zagwarantował jej występ w wielkich półfinałach. Teraz zaledwie jeden krok dzieli 13-letnią Polkę od udziału w wymarzonym finale. Młoda wokalistka pokazywała już wielokrotnie na co ją stać. Wystarczy cofnąć się w czasie do 2021 roku, gdzie byliśmy świadkami jej bajecznego występu na Eurowizji Junior. Sara była blisko zwycięstwa, ale ostatecznie zajęła drugie miejsce. Czy w popularnym talent-show zajdzie równie wysoko? Większość fanów kibicuje młodej artystce. Jej występ trafił nawet do samej Billie Eilish! Zobaczcie, jak zareagowała na udostępniony post.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jurorzy AGT byli zaskoczeni wiekiem Sary James. Nie mogli uwierzyć, że ma 13 lat!

Pogadane z Sarą James

Sara James odpowiedziała Billie Eilish

Sara James nie mogła uwierzyć, że tak wielka gwiazda udostępniła fragment z jej występu na swoim profilu na Facebooku. Billie Eilish zrobiła to również na Twitterze, podając dalej wideo z amerykańskiego konta Mam Talent. Młoda piosenkarka postanowiła nagrać swoją reakcję na TikToku. Dosłownie oszalała z zachwytu. Poniżej możecie zobaczyć cały filmik.

ZOBACZ TAKŻE: Sara James doceniona przez Billie Eilish! Ten gest to mistrzostwo świata

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze