Cleo się wygadała. Takiej edycji The Voice Kids jeszcze nie było!

2021-11-02 13:08
Cleo
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Jak już wiadomo, Cleo nie zabraknie w piątej edycji uwielbianego przez widzów programu The Voice Kids. Wokalistka, która wypuściła niedawno dwa single z Marylą Rodowicz, tylko nam powiedziała, czego możemy spodziewać się po kolejnym sezonie formatu. Zapowiada się bardzo zacięta rywalizacja, jakiej do tej pory jeszcze nie było!

The Voice Kids 5 - Cleo zdradziła nam, czego możemy się spodziewać po nowym sezonie uwielbianego przez widzów w całej Polsce programu, w którym poszukiwane są przyszłe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Jak już oficjalnie wiadomo, w jury, poza Cleo, zobaczymy ponownie Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z grupy Afromental. I choć mogłoby się wydawać, że przez to niewiele się zmieni, to nic bardziej mylnego! Cleo zdradziła nam, że piąta edycja The Voice Kids będzie całkowicie inna od pozostałych, a to wszystko ze względu na pewien fakt, z którego zdają sobie sprawę tylko najwięksi fani formatu, w którym kariery zaczynały między innymi Roksana Węgiel i Viki Gabor... O co chodzi? Odpowiedź znajdziecie w zamieszczonym w artykule wideo.

Sonda
Czekasz na nową edycję?

Cleo o The Voice Kids 5

Cleo ma za sobą bardzo pracowity czas. Wokalistka wydała właśnie dwa single z Marylą Rodowicz, które podbiły kartę na czasie polskiego YouTube'a. Z tej okazji spotkaliśmy się z obiera artystkami, które opowiedziały nam o tym, czego możemy spodziewać się po kolejnych sezonach The Voice Kids i The Voice Senior, w których będą sędziować. Będzie się działo! Nie wierzycie? Zobaczcie fragment wywiadu!

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze