Sara James podzieliła się radosną nowiną. Na to czekali wszyscy!

2022-01-31 10:57
Sara James na Eurowizji Junior 2021 - WYNIK przesądzony? Występ w ESKA Live dowodem
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Sara James na Eurowizji Junior 2021 - WYNIK przesądzony? Występ w ESKA Live dowodem

Reprezentująca nasz kraj na Eurowizji Junior 2021 Sara James ani na moment nie zwalnia tempa. Za pośrednictwem mediów społecznościowych młoda wokalistka podzieliła się radosną nowiną, na którą czekali wszyscy wielbiciele jej talentu. Premiera nowej piosenki wokalistki zbliża się już wielkimi krokami!

Nowa piosenka Sary James będzie miała swoją premierę już niebawem? Wszystko na to wskazuje! Młoda wokalistka, która reprezentowała nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2021 i zajęła w nim drugie miejsce, ani na moment nie zwalnia tempa. Niedługo po przylocie do Polski mogliśmy oglądać ją na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, a 2022 rok, zgodnie z przewidywaniami, przyniesie nowości muzyczne. Podobnie do pozostałych reprezentantów i reprezentantek polskiej sceny muzycznej Sara James dzieli się wszystkimi informacjami dotyczącymi jej kariery zawodowej w mediach społecznościowych. Ostatnia zamieszczona na jej instagramowym profilu wiadomość szczególnie mocno ucieszyła wszystkich wielbicieli jej talentu. 13-latka zamieściła na story zdjęcie ze studia nagraniowego, które opatrzyła wiele zdradzającym opisem. Nowości muzyczne zbliżają się wielkimi krokami!

Sonda
Jakiej muzyki słuchasz?

Sara James nie zwalnia tempa

13-letnia artystka kuje żelazo, póki gorące i już teraz zapowiada nowe utwory. Za pośrednictwem Instagrama Sara James opublikowała zdjęcie ze studia nagraniowego, które opatrzyła następującym opisem:

Idzie noweeee...

Co tu dodawać? Oczywiście czekamy na efekty! Jesteśmy przekonani, że wokalistka nie zawiedzie i będzie miała na swoim koncie kolejny hit na miarę Somebody.

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze