Sara James - piosenka Magia jest w nas HITEM? Artystka świętuje nim ważny moment

i

Autor: materiał prasowy Coca-Cola Sara James - piosenka Magia jest w nas HITEM? Artystka świętuje nim ważny moment

Sara James i jej najwięksi rywale w amerykańskim Mam Talent. Kto może wygrać oprócz Polki?

2022-09-13 15:18

Sara James już w nocy z 13 na 14 września zawalczy o wygraną w programie America's Got Talent. Wszyscy Polacy liczą, że utalentowana nastolatka zdobędzie trofeum, jednak czy faktycznie ma na to szanse? Postanowiliśmy sprawdzić, jak prezentuje się jej konkurencja w wielkim finale. Oto najwięksi rywale Sary James.

Sara James zostanie zwyciężczynią amerykańskiej edycji programu Mam Talent? Taką nadzieję mają zarówno jej fani, jak i ona sama. Nie ma wątpliwości, że szanse są naprawdę spore. Polska wokalistka jest typowana jako jedna z faworytek. Spektakularny występ na przesłuchaniu zapewnił jej "złoty przycisk" od samego Simona Cowella. Później zakwalifikowała się do finału po niesamowitym wykonaniu piosenki Rocket Man Eltona Johna. Wygranej nie można być jednak pewnym, ponieważ w tej edycji pojawili się jeszcze inni utalentowani uczestnicy. Kto oprócz Sary na szansę wygrać?

ZOBACZ TAKŻE: Sara James - 5 zaskakujących faktów. Tego mogliście o niej nie wiedzieć!

Sara James - tak wyglądała jej droga do finału America's Got Talent

America's Got Talent - faworyci

Mayyas - grupa taneczna, która zachwyca zarówno jurorów, jak i widzów. Niektórzy uważają, że ich występ w półfinale to jeden z najlepszych występów w historii programu, a Sofia Vergara powiedziała, że jeśli by mogła, dałaby im "złoty przycisk".  Widzowie są pod wrażeniem choreografii, synchronizacji i konceptów wizualnych prezentowanych przez grupę.

Chapel Hart - podobnie jak Sara James zachwycają wokalem. Nie mówimy jednak o solistce, a o trio. Głosy trzech wokalistek robią wrażenie, a razem świetnie się synchronizują. Dodatkowo członkinie grupy zyskały sympatie dzięki swoim kolorowym osobowościom.

Sonda
Sara James wygra America's Got Talent?

Drake Milligan - wokalista, który według fanów America's Got Talent ma szansę zostać przyszłą gwiazdą muzyki country. To gatunek muzyczny uwielbiany przez Amerykanów. Drake ma też duże grono fanek, które doceniają nie tylko jego talent, ale i wygląd. Nie da się ukryć, że finalista Mam Talent jest przystojny.

Avery Dixon - o tym finaliście programu pisaliśmy już wcześniej. To młody saksofonista, którego umiejętności zachwyciły jurorów. Podobnie jak Sara James zdobył "złoty przycisk". Więcej na jego temat przeczytacie TUTAJ.