Avery Dixon pokona Sarę James w Mam Talent? Jurorom opadły szczęki!

2022-08-16 16:35
Avery Dixon
Autor: Youtube.com/America's Got Talent; screen z filmu "Golden Buzzer: Avery Dixon's Emotional Audition Moves Terry Crews to Tears | AGT 2022" Avery Dixon w programie Mam Talent Ameryka.

Sara James jest jedną z uczestniczek amerykańskiej wersji programu Mam Talent i wydawało się, że po spektakularnym przesłuchaniu jest jedną z faworytek do wygranej. Okazuje się jednak, że konkurencja jest duża. Amerykańska publiczność jest zachwycona młodym Averym Dixonem, którego gra na saksofonie sprawiła, że jurorzy niemal zaniemówili z wrażenia.

Avery Dixon to jeden z uczestników nowej edycji programu Mam Talent Ameryka. Młody chłopak pojawił się na castingu i zachwycił widzów i jurorów swoim występem. Jego talent to gra na saksofonie i trzeba przyznać, że jest naprawdę świetny! 21-latek opowiedział też swoją wyjątkową historię. Nigdy nie planował grać na saksofonie, jednak kiedy był dzieckiem pewnego dnia zobaczył ten instrument na wystawie sklepu i pomyślał, że chciałby nauczyć się grać na jakimś instrumencie. Zaledwie w kilka miesięcy opanował najtrudniejsze utwory. Avery opowiedział także o trudnym początku swojego życia. Urodził się przed terminem i lekarze mieli wątpliwości, czy uda mu się przeżyć. Zdradził też, że jego dziadek Maxwell Davis również był saksofonistą.

ZOBACZ TAKŻE: Sara James robi furorę na świecie. Tym razem zachwycili się nią Niemcy!

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

Avery Dixon zachwycił w Mam Talent

Przesłuchanie saksofonisty zachwyciło publiczność i jurorów. Muzyk podobnie jak Sara James dostał złoty przycisk i tym samym automatycznie zakwalifikował się do występów na żywo. Ma już też za sobą udział w półfinale i udało mu się przejść do wielkiego finału. Jego występy można zobaczyć niżej.

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?

Mam Talent Ameryka w polskiej telewizji

Odcinki nowej edycji programu Mam Talent Ameryka będą pokazane w Polsce. Na emisję odcinków z udziałem utalentowanej polskiej nastolatki zdecydowała się jedna z naziemnych stacji telewizyjnych. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze