Avery Dixon

i

Autor: Youtube.com/America's Got Talent; screen z filmu "Golden Buzzer: Avery Dixon's Emotional Audition Moves Terry Crews to Tears | AGT 2022" Avery Dixon w programie Mam Talent Ameryka.

Avery Dixon pokona Sarę James w Mam Talent? Jurorom opadły szczęki!

2022-08-16 16:35

Sara James jest jedną z uczestniczek amerykańskiej wersji programu Mam Talent i wydawało się, że po spektakularnym przesłuchaniu jest jedną z faworytek do wygranej. Okazuje się jednak, że konkurencja jest duża. Amerykańska publiczność jest zachwycona młodym Averym Dixonem, którego gra na saksofonie sprawiła, że jurorzy niemal zaniemówili z wrażenia.

Avery Dixon to jeden z uczestników nowej edycji programu Mam Talent Ameryka. Młody chłopak pojawił się na castingu i zachwycił widzów i jurorów swoim występem. Jego talent to gra na saksofonie i trzeba przyznać, że jest naprawdę świetny! 21-latek opowiedział też swoją wyjątkową historię. Nigdy nie planował grać na saksofonie, jednak kiedy był dzieckiem pewnego dnia zobaczył ten instrument na wystawie sklepu i pomyślał, że chciałby nauczyć się grać na jakimś instrumencie. Zaledwie w kilka miesięcy opanował najtrudniejsze utwory. Avery opowiedział także o trudnym początku swojego życia. Urodził się przed terminem i lekarze mieli wątpliwości, czy uda mu się przeżyć. Zdradził też, że jego dziadek Maxwell Davis również był saksofonistą.

ZOBACZ TAKŻE: Sara James robi furorę na świecie. Tym razem zachwycili się nią Niemcy!

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

Avery Dixon zachwycił w Mam Talent

Przesłuchanie saksofonisty zachwyciło publiczność i jurorów. Muzyk podobnie jak Sara James dostał złoty przycisk i tym samym automatycznie zakwalifikował się do występów na żywo. Ma już też za sobą udział w półfinale i udało mu się przejść do wielkiego finału. Jego występy można zobaczyć niżej.

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?

Mam Talent Ameryka w polskiej telewizji

Odcinki nowej edycji programu Mam Talent Ameryka będą pokazane w Polsce. Na emisję odcinków z udziałem utalentowanej polskiej nastolatki zdecydowała się jedna z naziemnych stacji telewizyjnych. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.