Kayah

i

Autor: WBF

Uczestniczka The Voice Kids jest inspiracją Kayah! Ogromne wyróżnienie dla młodej artystki

2021-04-28 12:57

The Voice Kids to program, który uwielbiany jest przez widzów na całym świecie. Każda edycja pokazuje, że dzieciaki są na maksa uzdolnione i mogą robić wielką karierę w branży muzycznej. Teraz okazuje się, że popularna piosenkarka Kayah ma swoją młodzieżową inspirację właśnie z tego show! To ogromne wyróżnienie dla młodej uczestniczki i zarazem artystki!

Uczestniczka The Voice Kids jest inspiracją Kayah! O kim mowa? Będziecie zaskoczeni! The Voice Kids to program, który cieszy się ogromną popularnością nie tylko w naszym kraju, ale także na świecie. Na Przesłuchaniach w Ciemno pojawiają się młodziutkie osoby, które potrafią oczarować nie tylko trenerów ale także miliony widzów przed telewizorami. Polska edycja trwa już od 2018 roku i do tej pory pojawiły się cztery edycje. Pierwszą wygrała Roksana Węgiel, drugą Anika Dąbrowska, trzecią Marcin Maciejczak, a czwartą Sara Egwu-James. Każdy z nich robi dziś wielką karierę i z pewnością będzie o nich głośno jeszcze bardzo długo.

Choć w muzycznym talent-show zwycięzca może być tylko jeden, to nikt nie jest tak naprawdę przegranym. Uczestnicy, którzy nie wygrali show pędzą przez branżę muzyczną niczym burza i okazuje się, że są inspiracją nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych, a dowodem na to jest... uczestniczka, która bez dwóch zdań jest inspiracją 53-letniej piosenkarki Kayah.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kayah i Viki Gabor zawładnęły sceną!

Uczestniczka The Voice Kids jest inspiracją Kayah

Kayah w branży muzycznej działa już od kilkunastu lat. Jest nie tylko popularna, ale oczywiście jej piosenki to prawdziwe hity, które zna każdy. Kiedy w 2020 roku stworzyła duet z młodszą od siebie artystką Viki Gabor, Polska oszalała! Singiel dziewczyn stał się numerem jeden, a jego wydźwięk i tekst sprawiają, że już nikt nie zapomni o tej piosence. Kilka dni temu, dokładnie 24 kwietnia, Kayah zdecydowała się na sentymentalny wpis, który dotyczył młodzieży. Artystka z okazji Międzynarodowego Dnia Solidarności Młodzieży skierowała do młodszej grupy odbiorców piękne słowa, a w dodatku dodała im sporo otuchy i wsparcia. Oprócz tego wyróżniła uczestniczkę The Voice Kids i nazwała ją jedną z moich ukochanych młodzieżowych koleżanek. To wielkie wyróżnienie, które padło właśnie na Viki Gabor. Oprócz ciepłych słów pojawiło się również zdjęcie artystek, na którym wyglądają jak siostry bliźniaczki. Sami zobaczcie jakie to urocze!