Sara Egwu-James wygra The Voice Kids 4? Ten wynik robi wrażenie

Sara Egwu-James
Autor: Screen z YT/the voice kids

Sara Egwu-James podbija polski YouTube! Filmik z jej występem w The Voice Kids 4 podbija sieć i znajduje się na szczycie na karcie na czacie! Czyżby to właśnie ta uczestniczka wygraną ma już w kieszeni? The Voice Kids 4 dopiero się rozkręca, jednak to o występie Sary mówi się na ten moment najwięcej!

Sara Egwu-James wygra The Voice Kids 4? Odkąd widzowie zobaczyli, usłyszeli jej występ w programie, nie mogą przestać o niej mówić. W sieci również nie brakuje pozytywnych komentarzy stricte dotyczących jej występu, który krąży po serwisach wideo i ze względu na wysoką liczbę wyświetleń wciąż znajduje się na samym szczycie popularności. Jednym z najlepszych przykładów jest chociażby najpopularniejszy serwis YouTube, które sam w sobie zawiera zakładkę karta na czasie,. To właśnie ona jest wyznacznikiem najlepszych i najbardziej popularnych treści wideo, które tam trafiają.

W sekcji tej znajduje się między innymi filmik utalentowanej Sary Egwu-James, który zebrał prawie 400 tysięcy wyświetleń w zaledwie dwa dni od publikacji w sieci. Dziewczynka w trakcie Przesłuchań w Ciemno do najnowszej edycji The Voice Kids 4 wykonała piosenkę Anyone od Demi Lovato i zachwyciła swoim wykonaniem wszystkich widzów oraz trenerów. Sama Cleo jej głos porównana do Whitney Houston, która jak wiemy była prawdziwą muzyczną legendą. 

Sara Egwu-James - wiek

Sara Egwu-James ma zaledwie 12 lat i niesamowity talent, którego pozazdrościć jej może niemalże każdy z nas! Uczestniczka mimo tak młodego wieku postanowiła gonić za swoimi marzeniami i wziąć udział w najnowszej edycji The Voice Kids, w której obecnie bez dwóch zdań jest faworytką dla wielu widzów, a nawet trenerów, którzy nie mogą przestać zachwycać się jej wyjątkowym głosem. 

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James - 12-latka z głosem diwy! Trenerzy oniemieli
Najnowsze