Sara Egwu-James lepsza od Viki Gabor i Roxie Węgiel? Ma tylko 12 lat, a już zachwyca!

Viki Gabor, Roxie Węgiel, Sara Egwu-James
Autor: Mateusz Jagielski/East News / TRICOLORS/East News / Screen z YT: 12-letnia Sara Egwu-James zachwyciła trenerów "The Voice Kids 4" / Magazyn Gala

Sara Egwu-James, która ma głos niczym Whitney Houston jest lepsza od Roxie Węgiel i Viki Gabor? 12-letnia uczestniczka najnowszej edycji The Voice Kids 4 może okazać się godną rywalką dla gwiazd, które rynek muzyczny znają już od podszewki! Kim jest nieznana nikomu Sara i czy jej głos brzmi lepiej niż wokal Roxie i Viki razem wzięty? Przekonajcie się sami!

Sara Egwu-James to niezwykle utalentowana muzycznie 12-latka, która już w najbliższą sobotę, 27 lutego 2021 pojawi się w najnowszej edycji The Voice Kids! Show szykuje dla widzów garść niezapomnianych emocji, a Sara będzie jedną z tych uczestniczek, które naprawdę mają szansę wiele zawojować na polskiej scenie muzycznej. Kiedy do sieci trafił fragment występu 12-latki wszyscy oniemili z zachwytu, a sama Cleo pomyliła dziewczynkę z Whitney Houston. Porównanie wokalu do głosu tak legendarnej wokalistki to zaszczyt, o którym nie słyszy się zbyt często. Pojawienie się Sary Egwu-James w branży muzycznej rodzi zatem ważne pytanie!

Czy 12-latka okaże się lepsza od Roxie Węgiel i Viki Gabor? Uczestnika ma dopiero 12 lat, a jej głos brzmi tak, jakby pracowała nim w zawodzie piosenkarki od wielu wielu lat. Zarówno Viki Gabor, jak i Roxie Węgiel mogą czuć się zagrożone, ponieważ 12-letnia uczestniczka najnowszej edycji The Voice Kids, Sara Egwu-James już na ten moment jest dla nich godną rywalką! Występ dziewczynki już wkrótce pojawi się na ekranach naszych telewizorów, a na niecierpliwych czeka także w internecie. 

The Voice Kids 4 - Sara Egwu-James 

The Voice Kids 4. edycja zbliża się wielkimi krokami! Już wkrótce, ponieważ 27 lutego poznamy wielu wspaniałych uczestników, którzy zaprezentują na scenie swoje wokalne umiejętności. Jedną z takich osób będzie między innymi Sara Egwu-James, która zdaniem trenerów będzie jednym z większych objawień tej edycji. 12-latka wykona utwór z repertuaru Demi Lovato pod tytułem Anyone. 

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James - 12-latka z głosem diwy! Trenerzy oniemieli
Najnowsze