Demi Lovato. Nowa płyta 2021

i

Autor: Universal Music Polska

Demi Lovato ogłasza premierę nowej płyty. To nie koniec niespodzianek!

2021-03-17 13:34

Demi Lovato ma dobrą wiadomość dla swoich fanów. Ogłosiła już datę premiery nowej płyty. Krążek ukaże się 2 kwietnia. Co więcej, premierze wyczekiwanego albumu będzie towarzyszył czteroodcinkowy serial dokumentalny pod tytułem Demi Lovato: Dancing with the Devil. Będzie go można oglądać na YouTube już we wtorek 23 marca. Ile odcinków będzie miał dokument?

Zarówno na albumie, jak i w dokumencie, Demi opowie historię, jak w 2018 niemal otarła się o śmierć w wyniku przedawkowania. Przedstawi też, jak jej życie wygląda obecnie oraz jak wygląda jej droga do uzdrowienia. Za produkcję albumu odpowiadają Lovato oraz jej menedżer, Scooter Braun. Pierwszą zapowiedzią krążka był utwór Anyone, który Demi wykonała na ubiegłorocznej ceremonii Grammy. Sesja zdjęciowa do okładki odbyła się w Josuha Tree w Kalifornii, a autorką zdjęć jest Dana Trippe. Demi Lovato to jedna z najpopularniejszych popowych artystek. Światową sławę przyniósł jej film Disneya Camp Rock z 2008 roku. Dwa lata później do kin trafił sequel, Camp Rock 2: The Finak Jam. Również w 2008 ukazał się debiutancki album Lovato, Don’t Forget. Następnie artystka wydała jeszcze pięć płyt. Ostatnia z nich, Tell Me You Love Me, ukazała się w 2017 i przyniosła hit Sorry Not Sorry. Do innych wielkich przebojów Demi należą Cool for the Summer, Heart Attack, Neon Lights czy Really Don’t Care.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 12.03.2021

Demi Lovato - nowa płyta i dokument

Demi Lovato rozpoczęła 2021 rok występem na inauguracji prezydentury Joe Bidena. W 2020 zachwyciła fanów na całym świecie świetnym wykonaniem Anyone podczas ceremonii Grammy. Gwiazda zaśpiewała też hymn Stanów Zjednoczonych podczas finału Super Bowl LIV. Powrót Demi na scenę w 2020 został przypieczętowany premierą singla I Lov Me, jak również duetami z Samem Smithem („I’m Ready”) i Marshmello („OK Not To Be OK”). Niedawno w serwisach cyfrowych pojawił się What Other People Say, który Demi nagrała z Samem Fischerem.

Sonda
Czy lubisz piosenki Demi Lovato?

Demi Lovato - wiek, wzrost, waga, pochodzenie

Popularna aktorka i piosenkarka urodziła się 20 sierpnia 1992 roku, a więc na ten moment ma 28 lat. Pochodzi z miasta Albuquerque, które położone jest w stanie Nowy Meksyk w Stanach Zjednoczonych. Z nieoficjalnych informacji wynika, że może ważyć około 58 kilogramów, jednak jej waga często zmieniała się. Jej wzrost to 158 centymetrów.