Sara Egwu-James wokalistką 2021 roku? Tym występem wyśpiewała sobie zwycięstwo!

2021-04-18 11:00 Ewelina Kulasza
Sara Egwu-James
Autor: Screen z YouTube/DIZ

Kiedy weszła na scenę podczas Przesłuchań w Ciemno, każdy wiedział, że zasługuje na finał. Tak się właśnie stało! Sara Egwu-James wyśpiewała sobie w The Voice Kids 4 finał i oczywiście wygraną. Teraz zaczyna prawdziwą karierę i z dnia na dzień będzie o niej naprawdę głośno. Zobaczcie jeszcze raz jej finałowe występy. Ten głos robi furorę!

Sara Egwu-James to zwyciężczyni czwartej edycji The Voice Kids. To ona od momentu Przesłuchań w Ciemno zachwyciła trenerów i publiczność przed telewizorami. Stanęła dumnie za scenie i zaśpiewała singiel Anyone od Demi Lovato. 12-letnia Sara wybrała drużynę Tomsona i Barona i szybko została okrzyknięta polską Whitney Houston nie tylko ze względu na wygląd, ale także fenomenalną barwę głosu. Po Przesłuchaniach w Ciemno wzięła udział w Bitwach i razem z dwoma uczestniczkami zaśpiewały kawałek Hero od Mariah Carey, który w 2009 roku podbił listy hitów na całym świecie. Następnie czekał na nią etap Sing Off, a później wielki finał, który podzielony był na dwie części.

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

Sara Egwu-James wyśpiewała sobie zwycięstwo

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak było również teraz w przypadku The Voice Kids 4, które zakończyło się wielkim finałem 17 kwietnia w sobotni wieczór. Zwycięzca mógł być tylko jeden i została nim Sara Egwu-James. Od początku programu przeszła niesamowitą drogę, a właśnie tymi dwoma występami w The Voice Kids wyśpiewała sobie zwycięstwo. 12-letnia artystka pokazała się w finale w polskim przeboju Czas nas uczy pogody z repertuaru Grażyny Łobuszewskiej, a także w hicie The Greatest Love Of All od Whitney Houston, do której jest porównywana. Sara Egwu-James wygrywając czwartą odsłonę The Voice Kids, otrzymała tytuł Najlepszego Dziecięcego Głosu w Polsce oraz 50 tysięcy złotych na rozwój swojego muzycznego talentu. Poniżej możecie zobaczyć jej dwa finałowe występy, którymi bez dwóch zdań jeszcze bardziej przekonała do siebie widzów!

Najnowsze