Sara Egwu-James zachwycała jeszcze przed The Voice Kids. Ale mały słodziak!

2021-04-17 21:48 Ewelina Kulasza
Sara Egwu-James
Autor: Screen z YouTube/Just Cover It

Czwarta edycja The Voice Kids właśnie dobiegła końca. Zwycięzca mógł być tylko jeden, dlatego dzięki głosom widzów została nim Sara Egwu-James. Fani szaleją z zachwytu i już nie mogą doczekać się, aż utalentowana artystka zrobi karierę w branży muzycznej. Mało kto wie, ale Sara zachwycała już przed programem. Te nagrania są urocze - musicie je zobaczyć!

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak było również z czwartą edycją The Voice Kids, która przez ostatnie tygodnie trwała w najlepsze. Teraz znamy już zwycięzcę i możemy z niecierpliwością czekać na jej pierwsze kroki w wielkim świecie muzycznym, a nawet w show-biznesie. Oficjalnie zwyciężczynią The Voice Kids 4 została Sara Egwu-James, czyli nasza polska Whitney Houston. To właśnie ona od Przesłuchań w Ciemno zachwycała nie tylko trenerów, ale także widzów przed telewizorami. Zdobyła ich sympatię i skradła ich serca swoją ciepłą osobowością i przepiękną barwą głosu. Teraz z dnia na dzień będzie o niej coraz głośniej i nie ma się co dziwić - to prawdziwe odkrycie tego roku! Jak się jednak okazuje, Sara zachwycała już przed programem. Obok tych nagrań nie da się przejść obojętnie.

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

Sara Egwu-James zachwycała przed The Voice Kids

Sara Egwu-James pasjonuje się muzyką od dziecka. Ma na swoim koncie nie tylko występy, ale także wyróżnienia, a teraz doszedł jej także tytuł zwyciężczyni The Voice Kids 4. Sara od razu po pierwszym występie w The Voice Kids, została okrzyknięta młodszą wersją Whitney Houston. Jak się jednak okazuje to także mała Billie Eilish i urocza piosenkarka, która zaśpiewała w 2018 roku numer Meluzyna. Wiedzieliście, że 12-letnia Sara zachwycała już dużo wcześniej? Poniżej znajdziecie dowody!

Najnowsze