Sara Egwu-James w duecie z uczestnikiem The Voice Kids. Ich nowa piosenka pojawi się w filmie!

2021-08-03 15:50
Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat
Autor: Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat

Sara Egwu-James to młodsza wersja Whitney Houston, którą widzowie The Voice Kids od razu pokochali. Od tamtej pory każdy z niecierpliwością czekają na jej muzyczną nowość i okazuje się, że ta zbliża się wielkimi krokami. Niebawem będziemy mogli usłyszeć ją w duecie z innym uczestnikiem muzycznego show dla dzieci. O kogo chodzi? Ich piosenka pojawi się w filmie!

Sara Egwu-James dała się poznać większej publiczności biorąc udział w czwartej edycji The Voice Kids. Odkąd pojawiła się na Przesłuchaniach w Ciemno od razu zwróciła uwagę niejednej osoby. Powód? Oczywiście przepiękna barwa głosu, a także jej podobieństwo do amerykańskiej piosenkarki Whitney Houston. Nie mogło być inaczej. Sara zachwyciła wszystkich trenerów, którzy odwrócili fotele w jej stronę. Następnie wybrała drużynę Tomsona i Barona i to właśnie pod ich skrzydłami kontynuowała przygodę w programie. Doszła do ścisłego finału i stała się zwyciężczynią The Voice Kids 4. Niestety, ze względu na sytuację związaną z pandemią, która trwała podczas nagrań show, 12-letnia Sara nie nagrała swojego debiutanckiego singla, tak jak zrobili to w poprzednich edycjach pozostali zwycięzcy, czyli Roksana Węgiel, AniKa Dąbrowska i Marcin Maciejczak. Fani dziewczyny z niecierpliwością czekali na jej singiel po programie i choć myśleli, że to nie nastąpi szybko to teraz mogą skakać z radości. Sara Egwu-James nagrała piosenkę w duecie z uczestnikiem The Voice Kids 1. O kim mowa?

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

Sara Egwu-James - nowa piosenka

To już pewne! Najnowszy singiel Sary Egwu-James zbliża się wielkimi krokami! Jakby tego było mało nastolatka nagrała go we współpracy z Kubą Szmajkowskim, który należał jakiś czas temu do boysbandu 4Dreamers. Co ciekawe, ich piosenka pojawi się w przygodowym filmie - Czarny Młyn. Choć data premiery nie jest jeszcze znana, Sara zdradziła, że będzie to lada moment. My już nie możemy się doczekać tego duet, podobnie jak internauci, którzy swój zachwyt wyrażają w komentarzach w sieci.

Najnowsze