Natalia Szroeder

i

Autor: Krzysztof Radzki/East News

Młodsza siostra Natalii Szroeder zachwyca głosem! Dziewczyny nagrają coś w duecie?

2021-08-03 14:28

Natalia Szroeder jest mocno związana ze swoją rodziną. Gdy tylko może wraca na Kaszuby i spędza każdą wolną chwilę w gronie najbliższych. Okazuje się, że nie tylko ona ma talent do muzyki, ale również jej siostra! Czy dziewczyny nagrają coś w duecie? Siostrzana współpraca na pewno spodobałaby się słuchaczom, ponieważ Masza zachwyca głosem, tak jak Natalia!

Natalia Szroeder zachwyca słuchaczy swoimi piosenkami oraz delikatną barwą głosu już od lat i nie zanosi się żeby było inaczej. Co chwilę wydaje hit za hitem, a niedawno przeszła małą metamorfozę, co mocno spodobało się jej fanom. Mowa oczywiście o kawałku Sold Out, który powstał we współpracy z Margaret. To nic innego jak nawijka, w której artystki przedstawiają się jako Nat i Maggie, śpiewając o kobiecej niezależności, a także o pieniądzach i sukcesie. Na kolejne nowości od artystki jej fani nie musieli długo czekać. W sieci pojawił się numer Przypływy i Powinnam?, który zapowiada nadchodzący krążek artystki. Co ciekawe, w klipie do tego numeru Natalia Szroeder pokazała swoją młodszą siostrę Marcelinę, która okazuje się, że również ma smykałkę do muzyki.

Natalia Szroeder to gwiazda polskiego popu. Oto jej największe hity!

Natalia Szroeder z siostrą. Czy będzie duet?

Marcelina Szroeder to młodsza siostra Natalii. Dziewczyny łączy ogromna więź, a w dodatku mają podobne zainteresowania. Chodzi oczywiście o miłość do muzyki, która płynie w ich krwi. Niedawno Natalia wystąpiła właśnie z Marceliną na scenie w Łodzi, gdzie zaśpiewały wspólnie kawałek Przypływy. Duet mocno spodobał się wielu osobom, które nie kryły zachwytu w sieci:

- Pięknie, Tak delikatnie zaśpiewane ????

Co ciekawe, to nie pierwszy występ Maszy i Natalii. Siostry śpiewały już wiele razy na jednej scenie, między innymi podczas transmitowanych w telewizji koncertów. Piosenkarki gościły na wydarzeniach takich jak Polska pomaga, Nie ma jak u mamy, a nawet na ubiegłorocznej ramówce wiosennej Polsatu. Oprócz tego Natalia zabierała ją na swoje koncerty i publikowała wspólne nagrania w social mediach. Poniżej możecie posłuchać, jak Natalia i Marcelina Szroeder prezentują się razem na scenie. Kto wie? Może za jakiś czas zdecydują się nagrać wspólny kawałek?