Eurowizja Junior 2021 - Polska. Jak zostanie wybrany reprezentant?

2021-04-19 16:59 Adam Bysiek
Eurowizja Junior 2020
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Eurowizja Junior 2021 - jak zostanie wybrany reprezentant Polski? To jedno z najczęściej zdawanych teraz pytań, na który w końcu poznaliśmy odpowiedź. Czy to widzowie wybiorą młodego artystę, który będzie reprezentował nas na arenie międzynarodowej, czy tak jak w przypadku Eurowizji 2021 wybór reprezentanta będzie wewnętrzny? Przekonajcie się już teraz!

Eurowizja Junior 2021 to wydarzenie, które z pewnością będzie wywoływać wielkie emocje. Zanim jednak do niego dojdzie nasz kraj weźmie udział w Eurowizji, która zaplanowana jest na maj. W Rotterdamie reprezentować będzie nas Rafał Brzozowski z piosenką The Ride. Jednak fani dziecięcej wersji konkursu już od jakiegoś czasu zastanawiali się, w jaki sposób wybrany zostanie reprezentant Polski na Eurowizję Junior 2021. W najnowszym spocie promującym nowy sezon Szansy na Sukces, dowiedzieliśmy się, że Polska na pewno weźmie udział w Eurowizji Junior 2021.

Eurowizja Junior 2021 - reprezentant Polski

Kto będzie reprezentantem Polski w wielkim konkursie Eurowizja Junior 2021? Tego oczywiście jeszcze nie wiemy, ale jedno jest pewne reprezentować Polskę będzie zwycięzca kultowego programu Szansa na sukces. Eurowizja Junior. W spocie nowych sezonów muzycznego show widzimy tak zwane przebitki z eliminacji sprzed roku, ale niestety na stronie telewizji ani w mediach społecznościowych nie pojawił się jeszcze jakikolwiek regulamin wspomnianych eliminacji.

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu

Póki co wiemy jedynie, że zgłoszenia udziału w eliminacjach należy przesyłać na adres mailowy szansanasukces@tvp.pl. Ważną informacją dla wszystkich chętnych jest to, że w dniu finału osoba biorąca udział w konkursie musi mieć skończone 9 lat, ale też nie więcej niż 14.

Eurowizja junior 2021 - kto z Polski?

Eurowizja Junior 2021 - kto z Polski weźmie udział w tym renomowanym konkursie? Ta kwestia nadal pozostaje otwarta, ale nie da się ukryć dyskusji i wielogłosu w sprawie zwyciężczyni The Voice Kids 4. Są dwie strony sporu: pierwsza to ci, którzy chcą aby to 12-letnia Sara Egwu-James miała przywilej występu w konkursie ze względu na swoją barwę głosu oraz sukces jaki odniosła w telewizyjnym show, inni z kolei domagają się zupełnie innego rozstrzygnięcia i bronią pomysłu eliminacji w drodze kolejnego programu - Szansa na sukces.

Polska na Eurowizji Junior

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 28 listopada. Zeszłoroczną edycję konkursu wygrała Valentina z Francji. Najszczęśliwszym momentem dla Polski był 2018 rok kiedy to Roksana Węgiel wykonując piosenkę Anyone I Want to Be zagwarantowała nam pierwsze w historii zwycięstwo konkursie. Dokładnie rok po tym wydarzeniu serca widzów skradła w Gliwicach Viki Gabor z utworem Superhero, która również uplasowała się na pierwszym stopniu podium. W 2020 roku Polskę reprezentowała Ala Tracz, która ostatecznie zajęła 8. miejsce. Jak myślicie, jak pójdzie nam w 2021 roku?

Najnowsze