Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!

i

Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!

Sara Egwu-James na Eurowizji Junior 2021? Fani mają swoje podejrzenia!

2021-09-04 16:52

12-letnia zwyciężczyni The Voice Kids 4 nie zwalnia tempa. Pewnym krokiem weszła w branżę muzyczną i szykuje dla swoich fanów kolejną niespodziankę! Najprawdopodobniej będzie to coś związanego z muzyką, jednak jej fani zaczęli mieć inne teorie. Mowa o Eurowizji Junior, która zbliża się wielkimi krokami! Czy to właśnie ona będzie reprezentować Polskę na konkursie?

Sara Egwu-James na Eurowizji Junior 2021? Tego z pewnością chciałoby wielu jej fanów! Sara Egwu-James to nastolatka, która dała się poznać wszystkim jako uczestniczka czwartej odsłony rozśpiewanego show The Voice Kids. Nastolatka od początku zachwyciła nie tylko trenerów, ale także widzów przed telewizorami, zdobywając tym tysiące fanów! Z odcinka na odcinek pokazywała na co ją stać, aż w końcu spełniła swoje najskrytsze marzenie! Chodzi oczywiście o wygraną w programie, która otworzyła jej drogę do branży muzycznej i wielkiej kariery. Dziś ma na swoim koncie wiele występów na przeróżnych koncertach, a w dodatku może pochwalić się debiutancką piosenką, która pojawiła się w filmie Czarny Młyn. Premiera ekranizacji odbyła się 27 sierpnia, a singiel z Sarą zaśpiewał również uczestnik The Voice Kids 1 - Kuba Szmajkowski.

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

Reprezentant Eurowizji Junior 2021 - kto nim będzie?

19. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się 19 grudnia 2021 roku w La Seine Musicale w Paryżu. Kto będzie reprezentować nasz kraj? Na ten moment jest to jedna wielka niewiadoma, ponieważ podobnie jak w poprzednich latach, reprezentant Polski zostanie wybrany poprzez eliminacje w ramach programu Szansa na Sukces. Co ciekawe, Sara Egwu-James bardzo chciałaby reprezentować nasz kraj na wielkim konkursie i z pewnością zaskoczyłaby wszystkich! Warto również dodać, że fani nastolatki również widzą właśnie ją na wielkiej scenie w Paryżu i wróżą jej sukces podobny do Roksany Węgiel i Viki Gabor, które wygrały Eurowizję Junior 2018 i 2019. Czy tak będzie? To okaże się w niedalekiej przyszłości, jednak internauci wyczuwają petardę od Sary Egwu-James, a to wszystko przez zamieszczone zdjęcia i tajemniczy opis. Szykuje się nowa piosenka? Internauci nie mogą doczekać się efektów i liczą, że nowość będzie powiązana właśnie z Eurowizją Junior 2021!

Sonda
Eurowizja Junior 2021 - kto ma reprezentować Polskę?