Sara Egwu-James, Kuba Szmajkowski

i

Autor: screen z YouTube/Various Artists - Topic Sara Egwu-James, Kuba Szmajkowski

Zwyciężczyni The Voice Kids 4 nagrała piosenkę! Sara Egwu-James zachwyca w duecie!

2021-09-19 16:19

Fani Sary Egwu-James w końcu doczekali się jej muzycznej perełki. Zwyciężczyni The Voice Kids wydała swój debiutancki numer po programie i co ciekawe... nie jest w nim sama! 12-letniej artystce towarzyszy uczestnik pierwszej edycji muzycznego show dla dzieci - Kuba Szmajkowski. Co z tego wyszło? Będziecie zachwyceni!

Sara Egwu-James nagrała swoja pierwszą piosenkę kilka miesięcy po programie! Fani młodej artystki czekali na to z niecierpliwością i jak widać, w końcu się udało. Przypomnijmy, że Sara Egwu-James wzięła udział w czwartej odsłonie programu The Voice Kids. 12-latka zachwyciła wszystkich nie tylko barwą swojego głosu, ale także uderzającą podobizną do Whitney Houston. Następnie trafiła do drużyny Tomsona i Barona gdzie szlifowała swój wokal, a następnie z odcinka na odcinek pokazywała, że to nie przypadek, że jest w programie. Młodziutka Sara wyśpiewała sobie finał i dołączyła do grona zwycięzców formatu The Voice Kids, czyli do Roksany Węgiel, Aniki Dąbrowskiej i Marcina Maciejczaka.

Między trójką poprzednich zwycięzców, a Sarą Egwu-James jest mała różnica. Roxie, Anika i Marcin nagrali swoje debiutanckie single, które zaprezentowali w finale The Voice Kids. Sara niestety nie miała takiej możliwości, a wszystko przez sytuację związaną z pandemią, która trwała podczas nagrań czwartej edycji programu. Teraz jednak wróciła z podwójną siłą i zachwyciła internautów!

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

Sara Egwu-James - debiutancka piosenka

Fani 12-letniej Sary Egwu-James czekali na ten moment z niecierpliwością. W końcu jej pierwsza piosenka pojawiła się w sieci i nie jest to żaden cover. To numer, który powstał specjalnie na potrzeby filmu Czarny Młyn, którego premiera na kinowych ekranach będzie miała miejsce 27 sierpnia. To jednak nie koniec niespodzianek. Sara w swoim można rzec debiutanckim singlu pojawiła się u boku kolegi z The Voice Kids 1. Mowa o Kubie Szmajkowskim, który jest obiektem westchnień niejednej, polskiej nastolatki. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny teledysk utalentowanych artystów - Sary i Kuby, a także posłuchać ich nowości. Z pewnością będziecie zaskoczeni i zauroczeni jednocześnie!