Sara Egwu-James jedzie na Eurowizję Junior?! Internauci nie mają wątpliwości

2021-09-19 16:19
Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!

Sara Egwu James ma już za sobą wygraną w programie The Voice Kids 4. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Czy dziewczynka będzie reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021? Są na to duże szanse! Internauci nie mają wątpliwości, że to właśnie ona wygra preselekcje.

Sara Egwu-James na Eurowizji Junior 2021? Tego z pewnością chciałoby wielu jej fanów! Sara Egwu-James to zwyciężczyni ostatniej edycji programu The Voice Kids. Odkąd pojawiła się na Przesłuchaniach w ciemno wiele osób uważało, że to dziewczynka z potencjałem na międzynarodową karierę. Jej wykonanie piosenki Anyone oraz egzotyczny wygląd sprawiły, że zaczęto nazywać ją polską Whitney Houston. Jej zwycięstwo było niemal oczywiste. Jeszcze przed finałem internauci twierdzili, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że jest to możliwe. W tym roku polski reprezentant zostanie wybrany w Szansie na sukces. Za nami już trzeci odcinek, w którym wygrała właśnie Sara Egwu-James. Internauci nie mają wątpliwości, że na pewno wygra preselekcje i pojedzie do Paryża. Uważacie, że mogłaby wygrać podobnie jak Viki Gabor i Roksana Węgiel?

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

Sara Egwu James - wiek, pochodzenie, rodzina, Instagram

Młoda wokalistka zwróciła uwagę Polaków nie tylko swoim pięknym głosem, ale także egzotycznym wyglądem i ciekawym nazwiskiem. Jak się okazuje, Sara Egwu-James pochodzi z Ośna Lubuskiego. Jej ojciec pochodzi z Nigerii, stąd też zagraniczne nazwisko. Nastolatka ma 12 lat. Na Instagramie i TikToku można ją znaleźć pod nazwą saraejej.

Sonda
Czy Sara Egwu-James powinna pojechać na Eurowizję Junior?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.

Najnowsze