Sara Chmiel i Gromee walczą w Opolu! O czym jest piosenka Ty i ja?

i

Autor: Sony Music Poland Sara Chmiel i Gromee walczą w Opolu! O czym jest piosenka "Ty i ja"?

GWIAZDY

Sara Chmiel i Gromee walczą w Opolu! O czym jest piosenka "Ty i ja"?

2023-06-09 11:46

Sara Chmiel i Gromee wezmą udział w 60. edycji KFPP w Opolu. Artyści zostali nominowani do nagrody w koncercie „Premiery”, który odbędzie się drugiego dnia wydarzenia, czyli 10 czerwca 2023 roku. Wspólnie na scenie w Amfiteatrze Tysiąclecia wykonają utwór „Ty i ja”.

Dla Sary Chmiel będzie to wielki powrót do legendarnego Amfiteatru w Opolu. To właśnie występ na tamtejszej scenie był przełomowy w jej muzycznej karierze. W 2009 roku będąc w zespole Tercet Mocha zaśpiewała, podczas 46. Festiwalu Piosenki Polskiej, gdzie zajęła 2. miejsce w konkursie „Debiuty”. Od tamtego czasu w jej życiu sporo się zmieniło. Wokalistka z sentymentem wspomina tamtą chwilę i nie może się doczekać wielkiego powrotu: „Wspaniale będzie ponownie zaśpiewać w tym miejscu”.

Festiwal Opole 2023: PREMIERY - kto wystąpi i walczy o nagrodę 10.06.2023? [NOMINACJE]

Gromee wszedł na stół i porwał publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Sara Chmiel i Gromee - występ w Opolu 2023

Na scenie towarzyszyć będzie jej Gromee. To on odpowiada za produkcję singla „Ty i ja”. Sam utwór zachowany jest w charakterystycznym dla producenta elektronicznym klimacie, osadzonym w wyszukanych brzmieniach lat 80. i 90. Artyści za sprawą warstwy lirycznej przekonują, że to dzięki miłości człowiek jest całkowicie spełniony i szczęśliwy. Magiczna moc przytulenia sprawia, że w momencie problemów czujemy ulgę. Autorzy są jednocześnie pewni, że do końca trzeba mieć wiarę oraz nadzieję, iż wszystko się ułoży.

Sara Chmiel-Gromala - dzieci, wiek, Mam Talent, wzrost, ślub, piosenki, mąż. Kim jest?

Do najpiękniejszych miejsc na świecie prowadzą kręte drogi. Zarówno w pracy, jak i w miłości - powinniśmy je pokonywać, bo na ich końcu czeka nas nagroda, twierdzi Sara Chmiel.

Czy „Ty i ja” zostanie najlepszą premierą? Gromee i Sara Chmiel wystąpią 10 czerwca 2023, w czasie 60. Konkursu Piosenki Polskiej w Opolu. Wtedy też poznamy odpowiedź!