11-latka wyszła na scenę i zaśpiewała jak P!nk. Ten głos robi wrażenie!

2020-09-11 10:36 Ewelina Kulasza
Roberta Battaglia
Autor: Screen z YouTube/ America's Got Talent Roberta Battaglia

Skończyła niedawno jedenaście lat, a już zachwyca słuchaczy na całym świecie! Najpierw oczarowała widzów piosenką Lady Gagi i zaśpiewała prawie identycznie zagraniczna gwiazda, a teraz jak P!nk. Amerykańskie show Mam Talent znalazło kolejną zapierającą dech w piersiach artystkę! Musicie posłuchać jak śpiewa!

11-latka wyszła na scenę i zaśpiewała jak P!nk. Ten głos robi wrażenie! Raczej nikt nie zaprzeczy, że w telewizyjnych programach talent-show można odkryć naprawdę wielkie gwiazdy. Mowa o utalentowanych uczestnikach, którzy wychodząc na scenę pokazują na co ich stać, a w dodatku wywołują wielkie emocje. Tak jest nie tylko w polskich programach, ale również amerykańskich. Mowa o America's Got Talent, który jest odpowiednikiem naszego polskiego show Mam Talent. To właśnie tam 11-letnia Roberta Battaglia wyszła na scenę po raz drugi i ponownie oczarowała widzów i jurorów swoim głosem oraz bajkowym występem.

Gdy Roberta Battaglia pojawiła się na castingu do amerykańskiego Mam Talent zachwyciła dosłownie wszystkich, wykonując piosenkę Lady Gagi - Shallow. Głos Roberty oczarował widzów i jurorów do tego stopnia, że wstali i bili jej brawa. Dodatkowo wtedy 10-letnia dziewczynka otrzymała przepustkę do finału. Złoty przycisk nacisnęła jedna z jurorek - aktorka Sofia Vergara. Co wydarzyło się na kolejnym etapie show?

Viki Gabor wywiad 07.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mam Talent: piosenka P!nk - What About Us

Roberta Battaglia tydzień temu skończyła 11-lat. Podczas występu na żywo w kolejnym etapie America's Got Talent zaśpiewała znaną piosenkę P!nk - What About Us. Jesteście ciekawi jak sobie poradziła? Koniecznie obejrzyjcie wideo poniżej. Młoda uczestniczka ponownie oczarowała swoim głosem, który co ciekawe brzmi jak głos piosenkarki P!nk.

Najnowsze