Sanah zaśpiewała Ale jazz! po angielsku. Fanom opadła szczęka po tym, co usłyszeli!

2021-03-08 14:40
Sanah zaśpiewała Ale jazz! po angielsku. Fanom opadła szczęka po tym, co usłyszeli!
Autor: Magic Records Poland Sanah zaśpiewała Ale jazz! po angielsku. Fanom opadła szczęka po tym, co usłyszeli!

Sanah potrafi zaskoczyć swoich fanów. Artystka nigdy nie ujawniała, że piosenka Ale Jazz! pierwotnie powstała w języku angielskim, więc dużym zaskoczeniem było to, gdy wykonała takową wersję podczas internetowego koncertu. Zobaczcie sami już teraz!

Sanah nie spoczywa na laurach i nieustannie tworzy nowe utwory, które biją rekordy popularności. Artystka aktualnie świętuje sukcesy dwóch swoich hitów w radiowych playlistach. Mowa oczywiście o zremiksowanej wersji singla Invisible Dress, a także utworze Ale Jazz, za sprawą którego zapowiada swój drugi studyjny album. Piosenka ta, to nie tylko nowa odsłona nadchodzącej drugiego, pełnego wydawnictwa od sanah, ale i spełnienie marzeń młodej artystki: w numerze słyszymy Vito Bambino, czyli wokalistę zespołu Bitamina, który inspirował ją od początku jej kariery. Zuzanna Jurczak, bo tak naprawdę nazywa się gwiazda polskiej sceny muzycznej, uwielbia pomagać innym i chętnie włącza się w akcje charytatywne nie mówiąc o tym głośno. Teraz postanowiła dać koncert charytatywny na rzecz Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci - Otwórzcie Serca. 

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia

Sanah - piosenka Ale Jazz! po angielsku

Sanah podczas koncertu charytatywnego, który odbył się 7 marca 2021 na jej oficjalnym profilu na Facebooku, opowiedziała wiele ciekawych, wcześniej nieujawnianych historii. Zagrała przede wszystkim kilka znanych hitów tj. No Sory, Szampan, czy Melodia. Wykonała również utwór Ale Jazz!, z którym wiążę się interesująca historia. Pierwotnie powstała wersja piano, która początkowo miała inny tekst i była po części zaśpiewana po angielsku. Utwór miał się nazywać Heal Me. Artystka kiedyś zdradziła ESKA.pl, że lepiej pisze się jej piosenki w tym właśnie języku.

Piosenka się nazywała Hear Me. Tak ją lubię! To była pierwsza piosenka country, jaką wymyśliłam. Ona miała taki rytm umpa umpa umpa. Cieszę się, że mogłam wam to pokazać - powiedziała Sanah.

Sanah - piosenka Ale Jazz! (Piano Edit) od 08:49

Ale Jazz! swoją premierę miał wraz z teledyskiem, który nakręcony został w warszawskim Teatrze Buffo z towarzyszeniem dużej ilości gości - w tym muzyków towarzyszących sanah na koncertach oraz dziecięcego zespołu tanecznego. I choć teatralne video przenosi nas wizualnie na początek ubiegłego wieku, muzycznie w Ale jazz! mamy do czynienia z najbardziej współczesną muzyką pop najwyższej próby

Sanah - koncerty 2021

Ale jazz! Pamiętacie pewnie, jak we wrześniu 2020 sanah momentalnie wyprzedała wszystkie swoje koncerty z debiutanckiej trasy #NoSory Tour. Teraz autorka największej ilości radiowych hitów ostatnich 12 miesięcy do przełożonych z ub.r. dat dodała 11 nowych miejsc, w których usłyszymy Szampana, Melodię, No Sory czy właśnie Ale jazz!. Obok Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Warszawy oraz Gdańska do listy miast, które audiencją zaszczyci Królowa Dram dołącza 10 nowych: Toruń, Białystok, Gorzów Wlkp., Szczecin, Radom, Bielsko-Biała, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz i Częstochowa, w niektórych koncerty przeniesione zostały do nowych, większych lokacji. We wszystkich sanah supportować będzie wschodząca gwiazda pop ze Słowacji - Karin Ann.

Dodatkowa pula biletów rozchodzi się bardzo szybko, zlecamy więc pośpiech - bilety do nabycia na stronie goingapp.pl/sanah.

#NoSory Tour 2021 - finalne daty: 

 • 20 maja - Toruń
 • 22 maja - Łódź
 • 24 maja - Białystok
 • 27 maja - Gorzów Wielkopolski
 • 28 maja - Szczecin
 • 1 czerwca - Radom
 • 2 czerwca - Kraków
 • 3 czerwca - Katowice
 • 4 czerwca - Bielsko-Biała
 • 7 czerwca - Lublin
 • 8 czerwca - Rzeszów
 • 9 czerwca - Warszawa
 • 10 czerwca - Warszawa
 • 11 czerwca - Gdańsk
 • 18 czerwca - Wrocław
 • 23 czerwca - Bydgoszcz

24 czerwca - Poznań

25 czerwca - Częstochowa

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze