Sanah zaprasza do zabawy! Zremiksuj utwór Melodia i wygraj sesję pisania piosenek z artystką!

2020-06-03 15:20 RW
Sanah zaprasza do zabawy! Zremiksuj utwór Melodia i wygraj sesję pisania piosenek z artystką!
Autor: Magic Records Poland Sanah zaprasza do zabawy! Zremiksuj utwór Melodia i wygraj sesję pisania piosenek z artystką!

Sanah, to na tę chwilę najpopularniejsza wokalistka w 2020 roku. Drugi singiel sanah podbija Podwójną Gorąca 20 Radia ESKA i tym samym utwór Melodia idzie śladami megahitu Szampan. Chcecie spotkać się z artystką i napisać wspólnie nową piosenkę? Wystarczy popisać się remiksem drugiego singla z płyty Królowa Dram. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl.

Sanah - jej Szampana znają wszyscy a ci, którzy zdecydowali się sprawdzić inne utwory sanah od razu zostają jej fanami. Czy następnemu singlowemu utworowi uda się powtórzyć ten sukces? Melodia, bo o tym kawałku mowa - jest aktualnie już drugi tydzień najczęściej granym utworem w lokalnych stacjach radiowych w Polsce. Utwór podąża szlakiem przetartym przez Szampana - za sprawą waszych głosów wspina się w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA i jest też w czołówce najczęściej wyszukiwanych piosenek w aplikacji Shazam a w serwisie YouTube/Vevo w ciągu 3 miesięcy zanotował ponad 10 milionów odtworzeń. 

Sanah - rozpakowujemy płytę Królowa Dram [DELUXE SUPER BOX]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sanah - remix Melodia

Dodatkowej popularności balladzie przysporzą też pojawiające się premierowo dwa oficjalnie zatwierdzone przez sanah - remixy Melodii - jeden przygotowany przez śląskiego DJa i producenta MANDEE, a drugi, podobnie jak przy Szampanie, przez mózg grupy Shanguy - NRD1. Zapewne więcej oficjalnych remixów ujrzy światło dzienne dzięki konkursowi na platformie zrzeszającej producentów z całego świata - 2Track, gdzie do 24 czerwca można zgłaszać swoje propozycje remixu i wygrać indywidualną sesję songwritingową z sanah! Jednym z artystów, który stworzył - jeszcze nieoficjalny remix, jest Skytech, który dał znakomity występ w Domowym Graniu. Skytech, ukrył się pod pseudonimem Auxcord i stworzył nową wersję hitu Melodia w stylu muzyki The Weeknd!

Najnowsze