Gdyby nie muzyka, to Sanah byłaby … Królowa Dram zdradziła fanom kilka tajemnic!

2020-05-14 14:28 EK
Sanah
Autor: materiały prasowe

O Sanah będzie głośno jeszcze przez długi czas! Młoda, a także zdolna wokalistka zyskała sympatię swoimi kawałkami. Hitem okazał się być Szampan, który cały czas jest na topie. Gdyby nie muzyka, to artystka byłaby … no właśnie! Przeczytajcie nasz artykuł na ESKA.pl i dowiedzcie się, kilka szczegółów z życia Królowej Dram.

Muzycznym objawieniem tego roku, jest bez wątpienia młodziutka artystka Sanah. Każda piosenka wokalistki, od razu podbija serca wielu słuchaczy. Świadczą o tym nie tylko wyświetlenia jej teledysków na YouTube, ale również to, że hity królują na muzycznych listach w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Hit Szampan zdecydowanie zrobił ogromne wow i to właśnie z nim kojarzona jest artystka. Kolejnym super kawałkiem, okazała się być Melodia. W końcu przyszedł czas, aby światło dzienne ujrzała jej debiutancka, studyjna płyta pt. Królowa Dram. Krążek ukazał się dokładnie 8 maja 2020 roku, lecz głośno było o nim już wcześniej. Co ciekawe, na nowej płycie pojawiła się również piosenka o takim samym tytule, jak album. Kawałek został nakręcony w pudrowych barwach, a jego brzmienie jest naprawdę bardzo lekkie i przyjemne. W ciągu tygodnia na platformie YouTube singiel Królowa Dram, zgromadził blisko 2 mln wyświetleń. Warto również dodać, że Sanah wzięła udział w popularnym wyzwaniu #hot16challenge2. Artystka zarapowała, a przy tym rozkochała w swoim głosie kolejnych słuchaczy!

Chcecie poznać kilka ciekawostek z życia wokalistki? Poznacie je pod poniższym quizem.

Sanah - ciekawostki z życia gwiazdy

Zuzanna Jurczak, czyli Sanah - zdobyła się na odwagę i na swoim InstaStories opublikowała odpowiedzi na pytania, które podczas zabawy Q&A zadali jej fani. Oto kilka ciekawostek, które dotyczą młodziutkiej gwiazdy, o których z pewnością nie miałeś pojęcia:

  • w ostatniej kolejności powstała piosenka Melodia (z płyty), natomiast ogólnie ostatnim dziełem jest kawałek Róże
  • ulubiona pora roku Sanah to lato
  • gdyby artystka była teraz w dowolnym miejscu na świecie, to byłby to ... Grochów
  • spięta, śnięta, szurnięta - tak w trzech słowach opisała siebie Sanah
  • piosenkarka ma również drugie imię
  • lubi jeść pizzę
  • gdyby nie muzyczna kariera, to wokalistka byłaby policjantką i nauczycielką kształcenia słuchu.

Więcej ciekawostek o Sanah, możecie dowiedzieć się również z poniższego wywiadu, który przeprowadził prezenter Radia ESKA - Michał Hanczak.

Hanczak - Sanah

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze