Sanah - BILETY na koncerty 2021: Kolońska i Szlugi Tour. Gdzie i po ile kupić?

i

Autor: Piotr Matusewicz/East News Sanah - BILETY na koncerty 2021: Kolońska i Szlugi Tour. Gdzie i po ile kupić?

Sanah - BILETY na koncerty 2021: Kolońska i Szlugi Tour. Gdzie i po ile kupić?

2021-07-15 10:30

Sanah po megasukcesie pierwszej trasy koncertowej #NoSory Tour, ani trochę nie zwalnia tempa i już tej jesieni wyruszy w serię koncertów pod hasłem Kolońska i Szlugi. Pierwsza odsłona trasy nastąpi w Warszawie już 31 października. Gdzie kupić bilety na koncerty Sanah? Ile kosztuje jeden bilet? Rozpiska do sprawdzenia już czeka!

Spis treści

  1. Sanah - BILETY na koncerty 2021: Kolońska i Szlugi Tour
  2. Sanah - bilety: Kolońska i Szlugi Tour 2021

Bilety na koncerty Sanah 2021 to gorący towar dla osób, które już bawiły się do hitów supergwiazdy na żywo, ale również gorący towar dla słuchaczy, którzy dopiero chcą się wybrać na wydarzenie z udziałem artystki. Ile kosztuje bilet na koncert Sanah? Jak prezentuje się cenowa rozpiska trasy Kolońska i Szlugi. Gdzie kupić wejściówkę z legalnego źródła? Odpowiedzi na te wszystkie pytania serwujemy w tym miejscu. 

Sanah - koncerty Kolońska i Szlugi Tour. Kiedy i gdzie wystąpi Sanah? [TRASA JESIEŃ 2021]

W Radiu ESKA Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!

Sanah - BILETY na koncerty 2021: Kolońska i Szlugi Tour

W czerwcu 2021 artystka wyruszyła w swoją pierwszą trasę koncertową #Nosory Tour, która wyprzedana została w ekspresowym tempie. Sanah w ciągu 2 miesięcy odwiedziła 17 największych miast w Polsce grając 18 koncertów. Czas na nowy rozdział i przygodę w którą Artystka zabierze swoich fanów. Kolońska i Szlugi Tour rusza 31 października 2021 w Warszawie. Podczas koncertów usłyszymy wreszcie w pełnej krasie faworytów fanów z ostatniej płyty - ten Stan, 2:00 czy etc. (Na disco) jak również słynną Irenkę. Bliżej poznamy również utwór tytułowy... a może nie? Sanah uwielbia zaskakiwać swoich fanów.

Bilety na koncerty Sanah trafią do oficjalnej sprzedaży w piątek, 16 lipca 2021, o godzinie 10:00. Przedsprzedaż biletów dla wszystkich osób zapisanych do newslettera Follow The Step  dostępna będzie już w czwartek, 15 lipca 2021, od godziny 10:00. Ceny poznamy już niebawem!

Sanah - bilety: Kolońska i Szlugi Tour 2021

  • Trybuna, Pula I - 89 zł
  • Płyta, Pula I - 99 zł
  • GOLDEN CIRCLE - 119 zł

Dla wszystkich, którzy podczas koncertu chcą być blisko sceny, przygotowaliśmy strefę Golden Circle. Dzięki niej będziecie mieć sanah na wyciągnięcie ręki!

  • PAKIETY MEET&GREET

W tym roku ponownie będziecie mieli możliwość spotkania się sam na sam z sanah i zrobienia sobie z nią pamiątkowego zdjęcia, porozmawiania oraz otrzymania unikalnego pakietu gadżetów, które nie będą dostępne w regularnej sprzedaży.

Jak dobrze znasz Sanah?

Pytanie 1 z 9
Jakie imię i nazwisko kryje się pod pseudonimem Sanah?